Розрахунок

  • Безготівковий розрахунок
  • Накладений платіж
  • Готівковий розрахунок
  • На картку ПриватБанку

Доставка

  • кур’єрською службою
  • Нова Пошта
  • Укр. пошта

 

Як зробити замовлення та доставка по Києву:

Ви оформляєте замовлення на сайті. Менеджер підтверджує Ваше замовлення телефонним дзвінком і погоджує адреса, місце і умови доставки.
Доставка товарів по м.Києву здійснюється кур’єрською службою або Новою поштою.
Термін доставки залежить від наших поставщиків. Якщо Ви замовляєте послуги по складанню подарункового набору, нам потрібен час на придбання подарунків, іх оформлення та відправку.

Ми не інтернет магазин, тому не тримаємо подарунки у наявності. Ми подарунковий сервіс.  Ви замовляєте придбання подарунків, оформлення і доставку. Замовлення сьогодні на завтра не приймаються. Вартість наших послуг вказана на сайті ТУТ.

Доставка по Україні

Ви оформляєте замовлення на сайті . Менеджер підтверджує Ваше замовлення телефонним дзвінком і погоджує адреса, місце і умови доставки, а також спосіб оплати (тільки передоплата 100%).
Після відправки, ми повідомляємо Вам номер декларації та ін. Інформацію про компанію-вантажоперевізників, згідно з яким ви зможете забрати Ваше замовлення у Вашому місті.
Термін доставки зазвичай становить від 2-х до 7-ми днів.
Вартість доставки формується компанією перевізником виходячи з габаритів, ваги, а також місця призначення доставки.
Доставку замовлення оплачує покупець за тарифами транспортної компанії при отриманні.

Переконливо просимо, заповнювати ВСІ графи при замовленні! (Це позбавить нас з Вами від людської помилки з боку менеджерів інтернет-магазину, і правильно оформити всі дані). Менеджери в БУДЬ-ЯКОМУ випадку будуть Вам дзвонити для підтвердження замовлення і уточнення деталей.

Заздалегідь дякую за розуміння!

Ваш найкращий помічник у створенні подарункових наборів ,”Просто ТАК”