Персоналізована книга. Казка про дитину. Іменна книга для дитини незабутній подарунок. Під замовлення. Доставка по Україні.

Персоналізована книга. Казка про дитину. Іменна книга для дитини незабутній подарунок. Під замовлення. Доставка по Україні.

Персонализированная книга. Сказка о ребенке. Именная книга для ребенка незабываемый подарок. Под заказ. Доставка по Украине.
ПОСМОТРЕТЬ все варианты предложены и ЗАКАЗАТЬ можно перейдя по посиланняы ПОДРОБНЕЕ

Наш подарунковий сервіс НОВИНКА на ринку і включає повний спектр подарункових послуг: ПРИДБАННЯ подарунків! УПАКУВАННЯ і ДОСТАВКА!

Дарувати подарунки не просто в пакетах, а в красивих подарункових коробках — це красиво і практично. Ваша подарункова коробка буде особливою. Чим наповнити подарункову коробку, ви зможете вказати просто зараз:

Книги для дітей та про дітей — це найкращий подарунок!  Дитина стане Головним героєм книги! Про нього пишуть вірші, він перемагає, він допомагає, він добрий і сміливий. Книги виховують дітей, роблять їх кращими, добрішими, чесними. Показують як робити недобре. Як знаходити вихід зі складної ситуації. Замовте персоналізовану книгу про вашу дитину. Ми пишемо з урахуванням віку та особливостей дитини.

ВАЖЛИВО! Ми не обмежуємо вас подарунками на нашому сайті, ви можете підібрати подарунки на різних сайтах, а нам дати тільки посилання на них. Ми придбаємо, оформимо красиво і відправимо подарункову коробку з подарунками. Вам залишається, з чудовим настроєм, тільки подарувати її, АЛЕ, іноді, навіть цю функцію ми беремо на себе 🙂

Замовте коробку різноманітних подарунків, де будуть і персоналізована книга, і солодощі, і головоломки, і іграшки ручної роботи, іменні іграшки, чай, кава … Доставка по Україні. Тисніть ЗАМОВИТИ подарунковий сервіс !
Тільки у нас можна замовити цукерки в баночці «Ведмедик» — візитівка подарункового сервісу «Просто ТАК». Замовити .

Чекаємо ваших замовлень!

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.