На цьому сайті Ви можете замовити іменний лист-привітання від Діда Мороза, Санти чи Св. Миколая. У сучасному світі електронних листів, віртуальних друзів і героїв тримати в руках справжній лист від Святого Миколая чи Діда Мороза – справжній подарунок. Станьте чарівником для своєї дитини. А ми вам допоможемо.
  • Лист іменний великого формату А4 ( 297Х210мм). Готується на ваше замовлення індивідуально. При бажанні, ви можете самі підготувати привітання та прикріпити при оформленні замовлення.
  • Гарний бланк!  Подивитися варіант оформлення листа .
  • Лист надрукований на  фотопапері лазерним принтером ! (щільність паперу 200г / м.кв.)
  • Унікальний красивий великий конверт форматом С4  (324 х 229 мм) з новорічною поштовою маркою та штампом “Пошта Діда Мороза”. Преглянути конверти.
  •  Дід Мороз може підказати, де він поклав подарунок. (Квест від Діда Мороза).
  • Всі листи мають фігурну кромку.
  • НОВИНКА. Лист форматом А3 

Особисте звернення по імені, без сумніву, буде сприяти тому, що отримання такого листа залишиться в пам’яті дитини, як одне з найсвітліших дитячих спогадів, а для дорослого стане приємним спогадом про дитинство. Цей лист сам по собі вже подарунок, знак уваги і любові. Лист буде скріплено печаткою Діда Мороза. Кожен лист індивідуальний, немає шаблонних текстів, адже Ви самі зможете його написати на сторінці “оформлення замовлення”. Імовірність того, що і Ваша дитина і його товариш чи брат, сестричка отримають однаковий лист – виключена.

  1. Перегляньте бланки на вибір.

2. Додайте бланк, що сподобався, у кошик натиснувши кнопку ЗАМОВИТИ, вказавши необхідну кількість.

4. Перейдіть на сторінку “Оформити замовлення”.

3. Виберіть спосіб доставки товару.

4. Напишіть Вашу контактну інформацію та побажання адресату, можливо, імена його найкращих друзів, домашніх улюбленців тощо. При бажанні, ви можете самі написати привітання.

На електронну пошту (E-mail)  Ви отримаєте підтвердження Вашого замовлення (Квитанцію на оплату, телефон для зв’язку).

Для того щоб отримати знижку в нашому магазині 10% – зареєструйтеся. У цьому випадку, одного разу введена вами інформація, буде збережена і використана для всіх наступних замовлень. Крім того, Ви зможете бачити архів Ваших замовлень. Для постійних клієнтів у нас діє  знижка.