Привіт!

Мене звати Оксана, і я ваш персональний помічник по приготуванню подарункового набору.

Займаюся створенням подарункових боксів для чоловіків і жінок з 2017року і відправляю Новою поштою по Україні – просто даруйте!

Для оперативного спілкування тел./viber/telegram: (067)209-07-72

ВАЖЛИВО ЗНАТИ! Пандемія корона вірусу COVID 19 внесла деякі корективи в роботу подарункового сервісу «Просто так». 17 червня Кабмін продовжив адаптивний карантин до 31 липня. Сумно – але факт! Ми змушені обмежувати контакти і в нашому сервісі. Працює одна людина. Працює, дотримуючись всіх необхідних заходів обережності один раз в тиждень. У зв’язку з цим:

  • Замовити можна ТІЛЬКИ набори, які представлені на сайті.
  • Подарунковий сервіс «Просто так» під час карантину не працює в режимі НОН СТОП. Замовлення сьогодні на сьогодні, на жаль, не працює.
  • Терміни складання та надсилання подарункових боксів по Україні збільшилися до 5 днів. Плануйте замовлення за тиждень.
  • Субота і неділя – неробочі дні.
  • Точні дати відправлення повідомляються після оформлення замовлення при індивідуальному спілкуванні. Якщо вас не влаштовують терміни, замовлення буде скасовано. Але, щоб ми побачили ваше замовлення, необхідно оформити його на сайті. Після оформлення замовлення ви отримаєте номер замовлення. Чекайте відповідь протягом години. Я з вами зв’яжуся і обговоримо дати відправлення і наповнення подарункового набору.

Прийміть вдячність за ваш інтерес до моїх послуг.

Ваш, “Просто ТАК”

https://prostotak.com.ua/

Просто так на просторах інтернету

“Просто так” в Инстаграм
“Просто так” у Facebook