Персоналізована книга. Казки про ВАШУ дитину. Іменна книга для дитини незабутній подарунок. Під замовлення. Доставка по Україні.

Персоналізована книга. Казки про ВАШУ дитину. Іменна книга для дитини незабутній подарунок. Під замовлення. Доставка по Україні.

Персоналізована книга. Казки про ВАШУ дитину. Іменна книга для дитини незабутній подарунок. Під замовлення. Доставка по Україні. Подарунок для дитини 3-6 років.

Замовити

Подарунок дитині “Зимова казка”

для дітей від 3 до 6 років

Чудовий подарунок під ялинку, дійсно чарівний від справжнього Діда Мороза фото книга “Зимова казка”. Фото книга казок про дитину 3-6 років сподобається кожному малюку. Знову наступає час зимової казки. Саме так ми і вирішили назвати цей чарівний подарунок. В цьому році ми приготували для наших юних читачів сюрприз – Особливу Книгу Новорічних пригод. У ній Ваша дитина відправиться в захоплюючу подорож в далеке Північне Королівство, зруйнує підступні плани Снігової Королеви і врятує самого Діда Мороза. Всі діти чекають свята з завмиранням серця і вірять, що в цьому році з ними неодмінно станеться диво! А що може бути чудовий, ніж самому опинитися в чарівній казці?
Книга проілюстрована малюнками-розмальовками і кольоровими фотографіями Вашої дитини. Уявіть тільки, як буде радий ваш малюк, побачивши свої фото в книзі, та ще й з казками, написаними про нього!

Добра чарівна казка, в якій дитина опиниться в казковій країні, стане героєм справжніх пригод, проявить свої кращі якості, ну і, звичайно ж, впоратися з усіма труднощами. Можна не сумніватися, що через роки і навіть десятиліття Ваш подорослішав дитина буде з посмішкою згадувати, як одного разу на Новий рік врятував справжнього Діда Мороза і повернув свято всім дітям. Ми постаралися зробити вартість книги максимально доступною, щоб якомога більше дітей потрапили в казку!

Книга про дитину стане самим яскравим і незабутнім подарунком Вашій дитині! Порадуйте свою улюблену донечку або улюбленого синочка, подарувавши їм їх казковий світ і спогади на все життя!

  • 32 барвистих новорічних сторінок, тверда обкладинка, формат А4
  • 8 фотографій розмістяться на сторінках
  • українською або російською мовою
    Подаруйте Вашій дитині казку. І нехай цей Новий рік буде самим чарівним!

НОВИНКИ

Нас знаходять за пошуковими словами: Подарунок дитині під ялинку, зимова казка, фото дитини у книзі про неї, персоналізована казка дитині подарунок на День народження чи Новий рік, подарунок дитині під ялинку, фотокнига, книга з фотографіями дитини, дарунок від Миколая, дарунок дитині від Діда Мороза чи Санти, книга казок про дитину 3-6 років, подарунок дитині, книга для дитини, книга про дитину, замовити книгу про дитину, книга із фото, книга де головний герой дитина, Україна, замовити в Києві, доставка по Україні