Купити шоколадну плитку-подяка нашим відважним хлопцям, за їхню сміливість та любов до батьківщини! Маленька солодка подяка від чистого серця нашим захисникам, за їх сміливість і відвагу, за їхні великі подвиги!

Маленька солодка подяка від чистого серця нашим захисникам, за їх сміливість і відвагу, за їхні великі подвиги!

Маленька солодка подяка від чистого серця нашим захисникам, за їх сміливість і відвагу, за їхні великі подвиги! КУПИТИ ШОКОЛАД «Дякуємо нашим захистникам» із словами вдячності на маленьких плиточках.

Шоколадний набір «Нашим Захисникам»

День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.

Сила нескорених.

Саме під таким гаслом — «Сила нескорених» — українці вперше відзначали свято Дня захисника України 14 жовтня.

10 жовтня 2015 року Президент України Петро Порошенко під час виступу на Всеукраїнському форумі учасників антитерористичної операції зазначив, що саме силу нескорених продемонстрували українські воїни, які відстоюють незалежність та суверенітет України у війні з російським агресором. Президент наголосив, що захист Вітчизни став справою всіх українців, тому День захисника України, який визначено вихідним днем, має стати всенародним святом, таким же значимим як Різдво, Великдень чи День незалежності.

«14 жовтня, Покрова Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів був святковим днем захисників Вітчизни. Тому, минулого року, свідомо викреслюючи з українського календаря чуже, штучно до нас привнесене свято російської армії-окупанта, я цілком природно зупинив свій вибір на 14 жовтня», — зазначив Петро Порошенко.
Що дарувати на День захистника  — вирішувати нам. Все залежить від ваших уподобань. Наш подарунковий сервіс «Просто ТАК» готує індивідуальні подарункові набори під замовлення — багатий вибір презентів на будь-який смак ми вишукуємо в інтернет магазинах та, гарно упакувавши, надсилаємо вам:
  • чашки, брелоки
  • наручний годинник
  • фотоапарати
  • ноутбуки
  • подарунковий шоколад
  • баночка ведмедик з цукерками (ведмедик — патріот «Барежи собе та Україну»)
  • головоломки
  • Незабутнім подарунком на День захистника стане те, про що ваш захистник дійсно мріє. Це може бути нова ігрова приставка або смартфон, містка flash пам’ять або тренажер. Якщо ви задумалися про те, що подарувати на День Конституції чи День захистника, скористайтеся послугою нашого подарункового сервісу:
    Ваш час коштує дорого і бігати по інтернет магазинах — порожня його трата! Ми подбаємо про ваш час! Ми зробимо все в кращому вигляді!

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.