Подарунок дитині на Новий рік, подарунок дівчинці на День народження

Подарунок дитині на Новий рік, подарунок дівчинці на День народження

Подарунок дитині на Новий рік, подарунок дівчинці на День народження. Замовити.

Книга казок. Фото книга для дівчинки.

Повнокольоровий книга для дітей 3-6 років, де ми вирізаємо з надісланого фото Головного Героя особа і підставляємо в численні казкові фотоілюстрації з Вашою дитиною в Головній Ролі! Книга казок про ВАШУ дитину 3-6 років. Саме ваша дитина в казках виручить Дюймовочку, допоможе доктору Айболиту, вилікує півника, дізнається де взимку звірі живуть і буде учасником ще безлічі цікавих пригод!

«Мам, ну почитай казку …» — ваша дитина допитливо заглядає вам в очі в очікуванні чергової захоплюючої історії. «Буратіно, Червона Шапочка, Кіт у чоботях …» — перебирає в розумі Ви, але всі вони вже розказані багато раз, а нічого нового на думку не спадає. Знайома ситуація? Ми пропонуємо вам зробити вашій дитині подарунок — перетворити його самого в героя дитячої казки і подарувати йому унікальну подорож в світ чарівництва.
Все що для цього потрібно — фотографія вашої дитини, а наші казкарі і чарівники створять унікальну книгу сказку. Персональную казку, де ваша дитина — головний герой.

Така книга буде незабутнім подарунком на день народження або просто приємним сюрпризом. Вибирайте на свій смак — захоплюючі і барвисті історії для дівчаток і хлопчиків, дітей та дітей старшого віку.

Ми впевнені — чудеса бувають!

Бажаєте подарувати ВАУ!!! подарунковий набір для дитини! Замовляйте заздалегідь, просто зараз, вказавши дату відправки замовлення.

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.