Письмо от Деда Мороза для ребенка 4-7 лет

Письмо от Деда Мороза для ребенка 4-7 лет

Письмо от Деда Мороза (Бланк 3-18)

ЗАКАЗАТЬ
Письмо от Деда Мороза (Бланк 3-18) . Тексты будут индивидуально написаны для вашего ребенка с учетом возраста. Для детей до 7 лет пишем письма печатными цветными буквами. Письмо красочное и у ребенка непременно появится желание научиться поскорее читать и прочесть волшебное послание от Деда Мороза самому.

Примеры некоторых писем:

Ой що я тобі розповім зараз! Ти не повіриш, Ім’я дитини, у нашому чарівному лісі великі кучугури снігу понасипала Завірюха-люта. Так-так! Розлютило її те, що дітки, чекаючи Нового року та подарунків, стали слухняні, старанно навчаються, слухаються батьків та уважно готують домашні завдання. Ох, не любить вона, коли все добре і вирішила поховати усі дороги та стежки під кучугурами. Але всі звірі тому раді. Граються та веселяться. Знаю, що тобі теж подобаються зимові ігри. Але, Ім’я дитини, запам’ятай, що потрібно мати час на ігри, і час на навчання! Бачу, букви ти вже вивчив. Молодець! А ось читати — лінуєшся, а шкода, адже чарівні листи від мене потрібно читати самому! Тоді усі бажання почнуть швиденько здійснюватися!
Ім’я дитини, нагадаю тобі, що Новий рік та Різдво-це чарівний час, коли трапляються дива, здійснюються мрії та бажання. В новому році на тебе чекає дуже багато цікавого, тож швидше підростай! Я бажаю тобі, щоб Новий рік став багатим на відкриття нового! Нових друзів, нових знань, нових захоплень! Посміхайся частіше, вір у дива, а чарівної новорічної ночі загадай своє заповітне бажання і воно неодмінно здійсниться!

Ти вже зрозуміла, від кого це чарівне послання? Адже ми з тобою добре знайомі.
Так от! Ще зовсім трішки і постукає у твоє віконце Новий 2017 рік. Він буде не звичайний, адже кожного року ти стаєш все красивішою та розумнішою
дівчинкою і на тебе чекають неймовірні зміни. Знаю про твої таємні бажання, які вже не такі як у малечі, мати гарну ляльку чи щось подібне, ти мрієш, як доросла і, можливо, частіше бачиш несправедливість та відчуваєш розчарування. Тож настав той час, коли ти повинна зосередитися саме над думками про своє майбутнє, ким ти хочеш бути, що тобі цікаво робити понад усе, що приносить тобі радість та задоволення? Ім’я дитини, це не легко, та ти маєш пам’ятати, що у натовпу не має імені, імена мають тільки особистості. Такі люди, які навчилися керувати власною поведінкою і діяльністю. Доречі, з деякими із них ми листуємося і сьогодні. тож, щоб бути щасливою, вже зараз, став перед собою мету та йди до неї!
Ім’я дитини, я з великим задоволенням приготував для тебе чудовий подарунок. Чарівної новорічної ночі він з’явиться під твоєю ялинкою. А в конверт з листом я поклав чарівні сердечка. З’єднай ці половинки на одній мотузці, а потім розфарбуєш їх, і вони стануть прикрасою на ялинці, та кожного року будуть нагадувати тобі про те, що дива існують, потрібно тільки вірити! З Новим роком, люба Ім’я дитини, і пам’ятай, якою б дорослою ти не була, моя чарівна сила буде завжди з тобою, якщо твої справи будуть направлені на добро!

Цей чарівний лист я пишу тобі — самому незвичайному хлопчику!Я весь рік спостерігав за твоїми перемогами та невдачами. Хочу сказати, що ти молодець! Знаю, коли тобі 7 років, хочеться швидше подорослішати. Але, скажу тобі, по секрету, усі дорослі колись були дітками і я дарував подарунки під ялинку, але не всі отримували від мене чарівного листа! Чарівні листи потрапляють до тих, хто не перестає вірити в дива! Дуже мені приємно знати, що крім шкільних занять, ти ще займаєшся футболом та плаванням. Хоч я вже і старий, і поганенький з мене бігун, та я б із задоволенням позмагався б з тобою в майстерності ударів по воротах.
Ім’я дитини, Новий рік – це свято дивовижне! І саме в цей незвичайний час трапляються дива. Наговорили мені Вітри буйні, що мрієш ти, щоб Маша любила тільки тебе. Так тому і бути! Та тільки ти маєш поводитися так: допомогай їй в усьому, робіть разом уроки, пригощай різними смаколиками, даруй свою усмішку, не бешкетуй та добре навчайся. Будь слухняним у наступному році. Передавай, обов’язково, привіт другу Ім’я дитини, подрузі Ім’я дитини, сестричці Ім’я дитини. Ім’я дитини, які б не були пригоди у твоєму житті, будь сміливим, веселим, з гідністю сприймати поразки. Рости мужнім, чесним, добре навчайся, а я буду підтримувати твої прагнення своєю чарівною силою весь наступний рік.

ИМЕННЫЕ подарочные наборы на Новый, 2018, год

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.