Подарок девушке в коробке

Подарок девушке в распашной коробке

Вибухова коробка WOWBOX та крафт пакет. Подарок девушке в подарочной коробке WOWBOX
Коробка КУБ без фотографій – це гарне рішення як зробити неймовірний вражаючий подарунок коханій жінці чи дівчині на День народження своїми рукамиЗамовити коробку куб для подарунка.

  • Оригінальний ПОДАРУНОК 80% ручна робота
  • Розмір коробки 20Х20Х20см дуже щільний дизайнерський картон
  • всередині друга коробка 18х18см18см з картону 300г / м.кв. з фото сторонами
  • всередині третя коробка 16х16см16см з картону 300г / м.кв. з фото сторонами
  • всередині четверта коробка 14х14см14см з картону 300г / м.кв. з фото сторонами
    НОВИНКА! Дивіться відео на сторінці у вкладці ВІДЕО
    ** маєте можливість замовити друк і обклеювання фото. Вартість збільшиться на 70%. Якісний фотодрук на лазерному кольоровому принтері.

НОВИНКИ:

Нас находят, когда ищут: коробка з орними сторонами, Коробка для подарунка explosion box, оригінальний подарунок, крутий подарунковий набір, купити подарунок, купити мега крутий подарунок, що подарувати дівчині на День народження, замовити подарунковий набір, замовити скласти подарунок, подарункова коробка explosion box, прекрасна ідея подарувати МЕГА КРУТИЙ подарунок дружині, подарунок для подруги на День народження, подарунок з фото, подарунковий набір з фотографіями на День народження, подарунок хрещениці в коробці , Подарунок на ювілей мами і вже точно це МЕГА крутий подарунок від КОЛЕКТИВУ на День народження, подарунок шефу жінці, подарунки від колективу, дизайнерська подарункова коробка в Києві, купити подарункову коробку в Києві недорого 1 штуку, 1 шт. замовити подарункову коробку 1 шт, коробка з подарунками для жінки на День народження, замовити коробку з подарунками, стильні подарункові набори, що подарувати на День народження, ідеї для подарунків, подарункові набори під замовлення з доставкою по Україні.