100 или 101 причина чому я тебе кохаю

100 или 101 причина чому я тебе кохаю

101 причина чому я люблю тебе ХЛОПЦЕВІ

Склад подарункового набору:

  • Чемодан має розміри:  (ДхШхГ) 14/17/7,7 см.
  • 101 причина чому я тебе кохаю (додамо ваші ЧОМУ)
  • Шоколадки: 20шт (чорний та молочний)
  • Декор: деревянная стружка, рафія.

На замовлення 2-3 дня (залежить від завантаження подарункового сервісу)  ручна работа

Замовити записки 100 причин чому я тебе люблю

101 причина чому я люблю тебе хлопцеві – це 101 причина чому я люблю тебе, або 100 речей, які мені подобаються в наших відносинах, Чуттєві фрази – це коли ви дійсно любите людину і хочете йому передати словами це відчуття, використовуйте ці фрази тоді коли хочете щоб коханий / кохана відчули себе краще (зробити приємний сюрприз) або подарунок просто так, якщо ви намагаєтеся переконати в своїх відносинах, якщо важко сказати вголос, те що відчуваєте, використовуйте унікальний вид визнання у вигляді згорнутих записок.

Подарунок на День закоханих

Хороший і оригінальний подарунок на 14 лютого. День всіх закоханих як ніякий інший свято підходить, щоб показати свою любов, тому не будемо тягнути і давайте розповімо своїй коханій або своєму коханому, всі ці «100 причин, чому я люблю тебе» і пам’ятаємо, що це лише мала частина. Подарунок можна приправити солодощами, ароматним декором з мила або 3Д листівкою у вигляді куба.

Як освідчитися у коханні?

Зізнатися в коханні своєму хлопцю, чоловікові,  неважливо, вперше, або знову, ви можете досить оригінальним способом – подаруйте йому чемоданчик, або коробочку з зізнаннями під промовистою назвою «100 і 1 причина, чому я люблю тебе». Такий подарунок зворушить навіть самого стриманого молодої людини, а дівчата … дівчина подарує взаємність! Адже ми до цього прагнемо? Вірно?

Ну, і останній, 101 причину, оформляють на окремому листочку, який згодом клеють на дно банки, або коробки.

Зазвичай, вона звучить так:

«Причини нескінченні, але найважливіше те, що я люблю тебе, тому що не можу не любити !!!».

Нас знаходять, коли шукають: 100 причин і 101 причина, чому я люблю тебе українською мовою, 100 причин і 101 причина, чому я люблю тебе російською мовою, 100 причин і 101 причина, чому я люблю тебе англійською мовою список, шаблон хлопцеві, чоловікові, чоловікові, коханому. Як зробити і оформити 100 причин тебе любити своїми руками на День народження: ідеї для хлопця, чоловіка, чоловіки, коханому на День народження, 100 причин і 101 причина чому я люблю тебе російською мовою замовити в Україні, замовити 100 причин і 101 причина чому я люблю тебе українською мовою в Києві, подарунок на 14 лютого, подарунок коханій дівчині, подарунок для хлопця, 100 причин чому я тебе кохаю, 55 причин чому я тебе люблю, 100 причин чому я тебе кохаю для дівчини по-русски, 100 причин чому я тебе кохаю купити, 100 причин чому я тебе люблю подрузі, 100 причин чому я тебе люблю хлопцеві своїми руками, 100 причин хлопцю