Подарунок на ювілей куму

Подарунок на ювілей куму

Подарунок на ювілей куму/

  • Камені для віскі з гравіюванням 3шт. Родзинкою подарунка слугують камені для віскі з гравіюванням. Чотирилисник конюшини на удачу, листом клена – знак могутності і непокори і листа каштана – символом мужності.
  • Віскі Jack Daniel’s (0,5 л)
  • Горішки: 100г. фундук або кешью з етикеткою українською мовою “Для активного довголіття”
  • Веселі жуйки в асортименті: “Пофігін”, “Раздуплін”, “Антистрес”. Написи на жуйки українською мовою: «Антистрес»: Нормалізує пульс, зніжує нервово напругу, підвищує тонус та настрій «Пофігін»: дарує душевний спокій, покращує емоційний стан, компенсує недостатність позитивних емоцій . «Роздуплін»: Включає в роботу. Надає Бадьорість. Підвищує мозкові Активність.
  • Листівка: “Заначка” (… Відкрити при першій необхідності, тримати подалі від жінок та вживати при будь-якому курсі долара). Доп. послуга: готуємо листівку з вашими привітаннями.
  • Декор: дерев’яна стружка для успішної доставки набору 🙂 Новою поштою, рафія, шпагат
  • Упаковка: коробка валізу з дерева: Розмір: (ДхШхГ) 30х25х12см

Замовити

* Готуємо подарункові набори під замовлення. У наборі зможете замінити будь-який з компонентів або прибрати … Замовити напис з дерева⇒ Побажання, щодо складу подарункового набору, ви зможете вказати далі на сторінці оформлення в рядку доповнення до замовлення або при особистому спілкуванні з закріпленим за вами персональним помічником в подарунковому сервісі ” Просто так”.

* Терміни складання подарункового набору від 1 до 3 робочих днів. Наведені ціни і характеристики товарів носять виключно ознайомлювальний характер і не є публічною офертою. Для отримання докладної інформації про характеристики товарів, їх наявності та вартості оформляйте замовлення.
Раніше люди були начитані, а тепер нагуглені … Нас знаходять, коли гуглять 🙂 Набір з віскі Джек Деніелс, камені для віскі і шоколад шоколадки в подарунковому наборі для чоловіка. Купити і подарувати камені для віскі в подарунок. Елітні подарунки для чоловіків керівників організації. Подарунок директору на день народження від колективу. Що подарувати директору від колективу? Що таке камені для віскі? Подарункові набори з Віскі Jack Daniel’s (0,5 л). Що зараз дарують чоловікам? Замовити подарунковий бік для чоловіка в Києві. Набір “Заначка” + віскі, камені для віскі і шоколад шоколадки в подарунковому наборі Заначка. Купити і подарувати камені для віскі. Що таке камені для віскі? Набір для чоловіка з віскі Jack Daniels. Що зараз дарують чоловікам? Ідеї ​​для подарунка чоловікові. Що подарувати колезі по роботі. Що подарувати другу? Купити подарунок “Для Чоловіка”, подарунок для брата. Подарунок “Найкращий татові в мире”, або подарунок на день народження “Справжня чоловікові”, відразу ж “Заначка” стає універсальним подарунковим набором на день народження для тата, подарунок на день народження для шефа, подарунок для боса, або подарунок на день народження для чоловіка, подарунок для хлопця. Супер подарунок БРАТУ, ДРУГУ, куму, зятю, сват на день народження. Заначка для мужика. Подарунковий набір Заначка прекрасний як подарунок на річницю. Як зробити заначку. Подарувати заначку. Подарунковий сервіс Просто так в м.Києві. Супер подарунок БРАТУ, ДРУГУ, куму, зятю, сват на день народження. Заначка для мужика. Подарунковий набір Чемодан зі спиртним і шоколадом та каменями для охолодження віскі прекрасний як подарунок на річницю. Де купити якісний подарунок. Подарувати заначку. Подарунковий сервіс Просто так в м.Києві.