Ищете оригинальный подарок для родных, подарок, который запомнится и подарит незабываемые эмоции — выбирайте набор в коробке с дерева «Веселая аптечка». Надписи гравированные на крышке уже задают хорошее настроение и пожелания 🙂 В ней лекарство от грусти, от рутины, от стрессов, от любовных страданий, когда закончилась энергия, когда все болит, когда все достало — открывай веселую аптечку! Составляю аптечку по вашему желанию, всегда можно что-то заменить и добавить. Обсудим с вами после оформления вами заказа на сайте. Учту все пожелания. Популярные варианты представлены на сайте.Ищете необычные и оригинальные подарки? Нужны вкусные и наполненные позитивом подарки?👍 Обратите внмание на «Сладкую аптечку». «Сладкая аптечка»или «Веселая аптечка» — творческий бокс! Это о ней ходят слухи, что лечит уже своим наличием.😉 У кого есть такое лекарство, выздоравливает быстро🙌  аптечки есть в наличии всегда!

Подарунковий набір весела аптечка “Аптечка від смутку”

 • алкоголь: віскі Jack Daniel’s 0,35л
 • фляга кишенькова Jack Daniel’s
 • горішки в асортименті по 150г дві коробочки. Горіхін –  смачні ліки натурального походження.
 • веселі жуйки «Антістрес» напис на коробці українською мовою: нормалізує пульс, зніжує нервово напругу, підвіщує тонус та настрій. Жуйки «Пофігін» напис на коробці українською мовою: дарує душевний спокій, покращує емоційний стан, компенсує недостатність позитивних емоцій.
 • цукерки: пендалгін (надає прискореного в усіх справах для и почінаннях, миттєва дія від відкладання справ, мотівує на великі справи) та віталін (припарати останнього покоління виготовлені веселими фармацептами для підняття гарного настрою)
 • Упаковка: коробка з гравіюванням на кришці. Зовнішня ширина: 25см, довжина: 33,5 см, глибина: 11см. Всередині 3 відділи. Колір білий. Матеріал: ламінований ДВП підвищеної міцності

Інший, не менш популярний бокс, який дозволяє додати до подарунка грошенят не в конверті, як зазвичай, а в більш оригінальний спосіб

«Грошова ін’єкція»

Подарочный набор веселая аптечка «Аптечка енергія»

Подарунковий набір весела аптечка “Аптечка енергія”

 • «Настоянка Цілюща», алкоголь: віскі Jack Daniel’s 0,35л  Ні етикетка ні акзизна марка не знімається із пляшечки, тільки обгортається. «Вживати в крайній необхідності», «Надмірне вживання спонукає до нестерпних бажань: співати, танцювати». За вашим бажанням, можемо замінити на безалкогольний напій, настоянку шипшини, наприклад.
 • «Грошова ін’єкція». Шприц з грошима NEW! ️ «Покращує настрій, апетит, гардероб і зовнішній вигляд». Додається жартівлива інструкція.
 • «Суміш для активного довголіття» в асортименті горішки  200г. Після спустошення, коробочка може служити як органайзер на столі.
 • Печеньки з передбаченнями 7 шт в коробочці. «Нетрадиційні ліки надихають та підтримують». Після спустошення, коробочка може служити як органайзер на столі. Подобаються усім. Печенюхи мають шалений попит.
 • Веселі жуйки «Антистрес» напис на коробці українською мовою: нормалізує пульс, знижує нервову напругу, підвищує тонус та настрій. Жуйки «Пофігін» напис на коробці українською мовою: дарує душевний спокій, покращує емоційний стан, компенсує недостатність позитивних емоцій або цукерки: “Пендалгін” (надає прискорення в усіх справах та починаннях, миттєва дія від відкладання справ, мотивує на великі справи) та “Віталін” ( препарати останнього покоління виготовлені веселими фармацевтами для підняття гарного настрою)
 • Вітальні батончики з побажаннями 10шт. Батончики купуємо під замовлення, які забажаєте. У наборі на фото представлені корисні злакові батончики фірми: BAKALLAND. Етикетки з побажаннями зверху на батончиках: «для ЕНЕРГІЇ, для натхнення, для успіху, від стресів, від душевних страждань, від смутку, від невдача, коли все дістало та щастін і протисумін».
 • Упаковка: коробка з гравіюванням на кришці. Зовнішня ширина: 25см, довжина: 33,5 см, глибина: 11см. Всередині 3 відділи. Колір білий. Матеріал: ламінований ДВП підвищеної міцності (Деревно-волокниста плита (ДВП) – листовий матеріал, виготовлений шляхом гарячого пресування деревних волокон)

Солодка аптечка із шоколадними ліками «Збалансований комплекс для життя»- 12 шоколадок із написами (від проблем, від стресів, для життя в задоволення, тощо)

Сладкая аптечка №00-1

Набір тематичних солодощів “Весела аптечка”

 • “Солодка допомога” в асортименті – 250г. (1баночка). (Баночка з рахат-лукумом). Користь рахат – лукуму для здоров’я людини у складі продукту, що містить велику кількість глюкози. Глюкоза відноситься до корисних речовин природного походження, що надають позитивний вплив на роботу серцево-судинної системи та людського мозку. Крім того, вживання в їжу рахат-лукум сприяє профілактиці неврозів та депресивних станів. Вважається, що щоденне вживання солодощів у помірних кількостях сприяє профілактиці захворювань травної системи людини, а позитивно впливає на здоров’я волосся, шкіри і допомагає зміцнити імунітет.
 • Шоколад «Шоколадні ліки» 12 шоколадок із тематичними написами
 • “Горіхін” – суміш горішків “Для активного довголіття” -70г. (Кеш’ю, фундук очищений, мигдаль смажений)
 • “Узбагоїн” – 80г (жуки) Краще жувати, аніж промовляти. При нестримних нападах агресії.
 • Листівка «Хто має такі ліки, хворіє рідко, одужує швидко»
 • Упаковка: коробка 20х20х10см гофрокартон з етикеткою «АПТЕЧКА»: від смутку, від рутини, від стресів, коли все дістало… Усередині соломка, зовні шпагат.
  Маска за бажанням. Нею можна доукомплектувати веселу аптечку. Пишіть про своє бажання на додаток до замовлення на сторінці оформлення далі.