На головну сторінку » Що нового? » Подарунки до Дня учителя в Україні

Подарунки до Дня учителя в Україні

Аристотель, Платон, Мелхиседек, Сенека – у кожного з вас свій учитель, і нехай його звуть не Платон, а Марія Михайлівна і не Сенека, а Володимир Миколайович – він ваш учитель, ваш найкращий, найулюбленіший, самий справжній учитель, який вселяв в вас віру в себе, навчав майстерності виживання і, звичайно ж, учив любити: маму, тата, сім’ю, Батьківщину, природу … любити всіх! Творити добро! Піклуватися про себе і оточуючих. Бути добрим і працьовитим 🙂 Ви стали хорошою людиною, якщо вам властива подяка!

6 жовтня Україна відзначає професійне свято працівників всіх галузей освіти. До Дня вчителя, який відзначається в першу неділю жовтня. День вчителя – прекрасний привід згадати про свого вчителя. Не забудьте зателефонувати вчителю і подякувати. Якщо у вас є можливість зазирнути до нього в клас – зайдіть і обійміть, зайдіть і просто посміхніться – це буде найкращий подарунок для вчителя, найкраща нагорода, те, заради чого він щоранку йде до школи і проводить в ній все своє життя … вдумайтеся – ВСЕ ЖИТТЯ! Все життя він ділиться своїми знаннями, досвідом, своєю енергією, емоціями, своїм теплом з дітьми, які дорослішають і йдуть в свій життєвий шлях.

Ми приготували для вашого вчителя милі ніжні смачні яскраві подарунки. Яскраві букети злегка розпущених тюльпанів з мила ручної роботи. Відмінний варіант презенту Учителю! Милі, ароматні, гармонійні і оригінальні квіти!
Висота букета 25-30см, доступний вибір упаковки, колірного стилю і оформлення!
Вибирайте мило, даруєте мило – Дивуйте! Замовляйте заздалегідь 🙂

Тематичні красномовні солодощі і чай. Солодощі: шоколад “Моєму вчителю” смачний і ароматний зі словами подяки. Китайський зелений чай “Чай для найкращого вчителя” з шматочками полуниці, ягодами годжі, пелюстками і бутонами китайської троянди, пелюстками волошки. Він зігріє і підбадьорить, наповнить кімнату ароматами літа.