Замовити подарунковий сервіс просто так. Купівля, упаковка, доставка подарунків в подарункових коробках. Заказать подарочный сервис просто так

Замовити подарунковий сервіс просто так

Замовити подарунковий сервіс просто так. Купівля, упаковка, доставка подарунків в подарункових коробках – це все подарунковий інтернет сервіс. У нас немає подарунків в наявності, ми їх купуємо і створюємо з них подарункові набори. Просто подарунок – це добре, але коли ви відкриваєте коробку, а там багато подарунків: ваш улюблений чай або каву, щось із серії ручної роботи, подарункове мило, улюблені цукерки або шоколад, можливо, і практичні подарунки (шкарпетки, трусики, краватки , халатики, полотенечко;) …) – це вже подарунковий набір, який говорить ВАУ! У тебе День народження і я приготував або приготувала;) для тебе багато приємних сюрпризів! Саме такі подарункові набори готує наш подарунковий сервіс “Просто ТАК”

ВАЖЛИВО! Ми не обмежуємо вас подарунками на нашому сайті, ви можете підібрати подарунки на різних сайтах, а нам надати тільки посилання на них. Замовити подарунок в “Просто ТАК” – це так просто!

Подарункові набори на замовлення.

Отримувати подарунки завжди приємно! Але не завжди вистачає часу як слід підготувати подарунок. Ми потурбувалися про це.  Та взяли на себе усю відповідальність  по пошуку, купівлі, оформленню та доставці подарунка. Вам необхідно лише заповнити форму з побажаннями, щоб зорієнтувати нас на яку вартість і які товари ви б хотіли придбати в якості подарунків. Решта – не ваш клопіт!

МИ ПРИДБАЄМО ПОДАРУНКИ!
МИ НАПОВНИМО ними ПОДАРУНКОВУ КОРОБКУ!
ДОСТАВИМО ПОШТОЮ чи КУР’ЕРОМ!

Замовити подарунок в “Просто ТАК” – це так просто!

Перейти до замовлення подарунків

Замовити подарунок швидко з доставкою

Подарунок для жінки чи дівчини

Подарунок для дитини

Результат – 100% потрапляння в позитивні емоції!

Ми зберемо велику КОРОБКУ ПОДАРУНКІВ! Красиво і стильно її оформимо! Відправимо ПОШТОЮ або СВОЇМ кур’єром.
Ваш час бесцінний і бігати по магазинах – порожня його трата! Ми дбаємо про ваш час!

Ми зробимо все в кращому вигляді! Ми не чекаємо на диво, ми його створюємо!

«Просто ТАК – це так просто!»

Останні поповнення