На головну сторінку » Що нового? » Замовлення і доставка подарунків для чоловіків по Україні під час карантину.

Замовлення і доставка подарунків для чоловіків по Україні під час карантину.

Шановні клієнти!

Пандемія корона вірусу COVID 19 внесла деякі корективи в роботу подарункового сервісу «Просто так». 17 червня Кабмін продовжив адаптивний карантин до 31 липня. Сумно – але факт! Ми змушені обмежувати контакти і в нашому сервісі. Працює одна людина. Працює, дотримуючись всіх необхідних заходів обережності один раз на тиждень. У зв’язку з цим:

 • Індивідуальні замовлення не приймаємо. Замовити можна ТІЛЬКИ набори, які представлені на сайті.
 • Подарунковий сервіс «Просто так» під час карантину не працює в режимі НОН СТОП. Замовлення сьогодні на сьогодні, на жаль, не відправляємо. На пошту ходимо раз на тиждень.
 • Терміни складання та надсилання подарункових боксів по Україні збільшилися до 5 днів. Плануйте замовлення за тиждень.
 • Субота і неділя – неробочі дні.
 • Точні дати відправлення повідомляються після оформлення замовлення при індивідуальному спілкуванні. Якщо вас не влаштовують терміни, замовлення буде скасовано. Але, щоб ми побачили ваше замовлення, необхідно оформити його на сайті. Після оформлення замовлення ви отримаєте номер замовлення. Чекайте відповідь менеджера протягом години після оформлення замовлення ми з вами зв’яжемося і обговоримо дати відправлення і наповнення подарункового набору.

Найпопулярніші подарункові бокси для чоловіків

Подарок руководителю от коллектива

Wooden box “Заначка” з віскі Jack Daniel’s 0,5l

 • Віскі: Джек Деніелс / Jack Daniels, 40% 0,5L
 • Камені для охолодження віскі з гравіюванням. Родзинкою подарунка служать камені для віскі з гравіюванням Чотирилисник конюшини на удачу, листом клена – знак могутності і непокори і листа каштана – символом доблесті.
 • Горішки вітальні із побажаннями: 2 коробочки по 70г. мигдаль смажений “Для міцного здоров’я”, фундук очищений “Для активного довголіття”
 • Упакування: коробка з гравіюванням “Заначка”:
  розмір коробки з дерева: (ДхШхГ) 26х16х10см
  декор стружка з дерева, рафія, шпагат

Набори чоловікам із спиртними мініатюрами

Популярні подарунки чоловікам мініатюри алкоголю. Маємо асортимент. На фото та в наборах найпопулярніші спиртні мініатюри віскі. Якщо бажаєте щось інше, пишіть, або повідомте під час спілкування із персональним помічником по приготуванню подарункового набору. Надамо фото спиртних мініатюр для вибору.

Оригінальний подарунок чоловікові на День народження

Набори чоловікам із спиртним

Класичні подарунки для чоловіків керівників від колективу в оригінальному виконанні. Вибачайте за нескромність, але цей крутелик ми вигадали 🙂 тому замовляйте в подарунковому сервісі “Просто так” просто зараз і не шукайте де інде. Отримаєте оригінальний подарунок, який приємно дарувати і не менш приємно отримувати. Листівка чи конвертик для грошей – то вже при особистому спілкуванні. На листівках друкуємо ваші вітання.

Wooden box "Заначка" з каменями для охолодження віскі

Wooden box «Заначка»

Особливим попитом користуються набори “ЗАНАЧКА”. Маємо заначки різної цінової категорії. Вартість “ЗАНАЧКИ” залежить від розміру спиртного та упакування: картонне упакування чи коробка із дерева. В наявності “Заначка” із мініатюрою алкоголю, а є заначки із пляшечками 0,5л. Додатково до спиртного в наборах можна замовити камені для охолодження віскі, склянки, металеві стопки, шкіряні аксесуари, горішки та шоколад.

Подарунок для чоловіка

Подарунок для чоловіка “BIG заначка 0,35л”

 • Камені для віскі з гравіюванням 3шт. Родзинкою подарунка слугують камені для віскі з гравіюванням чотирилисника конюшини на удачу, листа клена – знак могутності і непокори і листа каштана – символом хоробрості та перемоги над будь-якою спокусою.
 • Віскі Jack Daniel’s  (0,35л)
 • Шоколад Jack Daniel’s (100г.) Ця шоколадка – справжня спокуса для любителів і шанувальників шоколадних імпортних делікатесів і справжнього віскі. І, на перший погляд здається, що це спокуса від самого диявола. Однак, прочитавши склад інгредієнтів, розумієш, що не все так страшно, як виглядає: крім віскі і цукру, до складу шоколадки входять какао терте, какао масло, сухе молоко і вершкове масло. Але який шарм!
 • Горішки: фундук або кешью із написом “Для активного довголіття!”, або “Для мудрості та сили!” (на вибір)
 • Листівка: “Заначка”: (… відкрити при першій необхідності, тримати подалі від жінок та вживати при будь-якому курсі долару)
 • Декор: дерев’яна стружка, червона рафія, шпагат
 • Упаковка: коробка чемодан із дерева: Розмір: (ДхШхГ) 30х24х10см