Замовлення і доставка подарунків по Україні під час карантину.

Шановні клієнти!

Наша компанія працює в скороченому режимі до 30.06.2020.

Пандемія корона вірусу COVID 19 внесла деякі корективи в роботу подарункового сервісу «Просто так». 17 червня Кабмін продовжив адаптивний карантин до 31 липня. Сумно – але факт! Ми змушені обмежувати контакти і в нашому сервісі. Працює одна людина. Працює, дотримуючись всіх необхідних заходів обережності один раз на тиждень. У зв’язку з цим:

  • Індивідуальні замовлення не приймаємо. Замовити можна ТІЛЬКИ набори, які представлені на сайті.
  • Подарунковий сервіс «Просто так» під час карантину не працює в режимі НОН СТОП. Замовлення сьогодні на сьогодні, на жаль, не відправляємо. На пошту ходимо раз на тиждень.
  • Терміни складання та надсилання подарункових боксів по Україні збільшилися до 5 днів. Плануйте замовлення за тиждень.
  • Субота і неділя – неробочі дні.
  • Точні дати відправлення повідомляються після оформлення замовлення при індивідуальному спілкуванні. Якщо вас не влаштовують терміни, замовлення буде скасовано. Але, щоб ми побачили ваше замовлення, необхідно оформити його на сайті. Після оформлення замовлення ви отримаєте номер замовлення. Чекайте відповідь менеджера протягом години після оформлення замовлення ми з вами зв’яжемося і обговоримо дати відправлення і наповнення подарункового набору.

Найпопулярніші подарункові бокси для чоловіків

Набори чоловікам із спиртними мініатюрами

Популярні подарунки чоловікам мініатюри алкоголю. Маємо асортимент. На фото та в наборах найпопулярніші спиртні мініатюри віскі. Якщо бажаєте щось інше, пишіть, або повідомте під час спілкування із персональним помічником по приготуванню подарункового набору. Надамо фото спиртних мініатюр для вибору.

Оригінальний подарунок чоловікові на День народження

Набори чоловікам із спиртним

Класичні подарунки для чоловіків керівників від колективу в оригінальному виконанні. Вибачайте за нескромність, але цей крутелик ми вигадали 🙂 тому замовляйте в подарунковому сервісі “Просто так” просто зараз і не шукайте де інде. Отримаєте оригінальний подарунок, який приємно дарувати і не менш приємно отримувати. Листівка чи конвертик для грошей – то вже при особистому спілкуванні. На листівках друкуємо ваші вітання.

Wooden box "Заначка" з каменями для охолодження віскі

Wooden box «Заначка»

Особливим попитом користуються набори “ЗАНАЧКА”. Маємо заначки різної цінової категорії. Вартість “ЗАНАЧКИ” залежить від розміру спиртного та упакування: картонне упакування чи коробка із дерева. В наявності “Заначка” із мініатюрою алкоголю, а є заначки із пляшечками 0,5л. Додатково до спиртного в наборах можна замовити камені для охолодження віскі, склянки, металеві стопки, шкіряні аксесуари, горішки та шоколад.