Новорічний набір для дитини

Новорічний набір для дитини

Новорічний набір для дитини: Сніжинка головоломка, солодкий ведмедик та лист від Діда Мороза Санти чи Святого Миколая у крутому ЧЕМОДАНІ (ручна робота техніка декупаж)
Баночка ВЕДМЕДИК(коричневий або білий як Умка) наповнений улюбленими солодощами дитини.
Мишка Санта – унікальний подарунок. Баночка підійде для солодощів або печенек, горішок. Баночка 230мл. або 330мл. ведмедик з унікальною етикеткою “З Новим роком (ім’я)!”. РУЧНАЯ розпис. Кожен ведмедик унікальний і неповторний. Готуємо індивідуальні етикетки для вашого ведмедика.
Баночка “Ведмедик” може бути прекрасним доповненням до подарункового набору. Солодощі – це завжди приємно і смачно, а якщо вони ще в цікавій баночці “Ведмедик Санта” – це удвічі смачніше! Ваш подарунковий ведмедик буде особливим, індивідуальним і неповторним, тому що при наповнення цукерками, враховуються ваші смаки і бажання.
Сніжинка головоломка – це чарівна головоломка. Сніжинка виконує заповітні бажання, коли з неї знімають мотузочку умілі ручки вашого тямущого малюка. Цей процес направляє мислення дитини на те, що будь-які бажання в життя виконуються, але при цьому необхідно докласти максимум зусиль. Такі дітки стають успішними і процвітаючими. Ця чарівна сніжинка від Діда Мороза. Вона вже чарівна. Про це все ми можемо написати в листі від Діда Мороза (Санти або Святого Миколая).

Коробка для подарунків ЧЕМОДАН – новорічний подарунковий валізу. Чемодан послужить для зберігання всіх дитячих секретів, дрібних деталей, улюблених іграшок. Річ корисна і теж унікальна. Чемодан зроблений у техніці декупаж. Ручна робота – майстерні Діда Мороза 🙂

Наш подарунковий сервіс НОВИНКА на ринку і включає повний спектр подарункових послуг: ПРИДБАННЯ подарунків! УПАКУВАННЯ і ДОСТАВКА!

Дарувати подарунки не просто в пакетах, а в красивих подарункових коробках – це красиво і практично. Ваша подарункова коробка буде особливою. Чим наповнити подарункову коробку, ви зможете вказати просто зараз:

ВАЖЛИВО! Ми не обмежуємо вас подарунками на нашому сайті, ви можете і самі підібрати подарунки на різних сайтах або інтернет магазинах, а нам дати тільки посилання на них. Ми купимо, спакуємо, доставимо. Не втрачайте свій дорогоцінний час на пошуки подарунків. Довірте подарункові клопоти нам.

Наші подарункові набори можуть бути доповнені солодощами у вигляді шоколадних наборів, баночки Ведмедик з цукерками або натуральної карамеллю в баночках:

Солодощі унікальні та красномовні: «Коханому», «Улюбленій бабусі», «Улюбленому чоловікові», «Мамі», «Сестрі», «Брату», «Самому кращому татові”.
Подарунок для дитини або дорослого з солодощами одразу набуває статусу незвичайний подарунок, унікальний подарунок або ексклюзивний подарунок.

Тільки у нас є цукерки в баночці “Ведмедик” – візитівка подарункового сервісу “Просто ТАК”. Замовити .

Чекаємо ваших замовлень!