Коробка крафт упаковка для корпоративных подарков, Коробка крафт із листівкою

Коробка крафт із листівкою

Коробка крафт для корпоративних подарунків. Коробка крафт із листівкою

ЗАМОВИТИ

Коробка крафт, упаковка для корпоративних подарунків – це один з напрямків нашого подарункового сервісу. Коробка виготовляється від 10 шт. і декорується вручну методом скрапбукінг. Оскільки наш подарунковий сервіс готує подарункові набори під замовлення в подарункових коробках, ми готуємо унікальну упаковку для подарунка. Ваш подарунок буде особливим, унікальним, незабутнім і упаковка для нього повинна бути відповідною. Для корпоративних замовлень готуємо коробки з логотипами, слоганами і при декоруванні використовуємо корпоративні кольори.

  • Зверніть увагу – цікаве рішення представлене на фото із вкладеною листівкою на кришці.
  • Розмір коробки може бути будь-який, форма – будь-яка і декор під замовлення.

Подарункова коробка для корпоративних подарунків в дизайнерському оформленні – це відмінне рішення задачі: як зробити подарунок ексклюзивним. Її можна замовити з індивідуальним дизайном і навіть ЗАМОВИТИ наповнити її подарунками. Це все послуги нашого подарункового сервісу “Просто ТАК” (Київ). Так територіально ми знаходимося в Києві, але доставляємо подарункові набори в красивих дизайнерських коробках по всій Україні.

Що подарувати постійним клієнтам, як виділити улюбленого клієнта, як привітати від колективу, що подарувати від підприємства – це завжди важкі й неоднозначні питання. Подарунковий сервіс “Просто так” вирішить всі ваші запитання. Ми придбаємо подарунки, красиво їх спакуємо і відправимо вам.

Готуємо подарункові набори для фізичних осіб на День народження від колективу.

Результат – 100% потрапляння в позитивні емоції!

Ми зберемо велику КОРОБКУ ПОДАРУНКІВ! Красиво і стильно її оформимо! Відправимо ПОШТОЮ або СВОЇМ кур’єром.
Ваш час бесцінний і бігати по магазинах – порожня його трата! Ми дбаємо про ваш час!

Ми зробимо все в кращому вигляді! Ми не чекаємо на диво, ми його створюємо разом із вами!

«Просто ТАК – це так просто!»

Нас  знаходять, коли шукають: Коробка крафт для корпоративних подарунків, упаковка подарунків, подарункова упаковка, замовити зібрати подарунковий набір, скільки коштує подарункова коробка крафт, розмір коробки (ДхШхВ): 20Х20Х10см, дизайнерська упаковка подарунків в Києві, доставка по Україні

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.