Коробка крафт 28х28х15см для подарункового набору

Коробка крафт 28х28х15см для подарункового набору

Коробка крафт 28х28х15см для подарункового набору- ЗАМОВИТИ

Коробка крафт 28х28х15см без декорування

Коробка крафт, упаковка для подарунків. Коробка виготовляється та продається від 1 шт.,  декорується вручну. Оскільки наш подарунковий сервіс готує подарункові набори на замовлення в подарункових коробках, ми приготуємо унікальну упаковку для вашого подарунка. Ваш подарунок буде особливим, унікальним, незабутнім, стильним в дизайнерскому оформленні. Для корпоративних замовлень готуємо коробки з логотипами, слоганами і при декоруванні використовуємо корпоративні кольори.

Подарункова коробка для  подарунків в дизайнерському оформленні – це відмінне рішення задачі: як зробити подарунок ексклюзивним. Її можна замовити з індивідуальним дизайном і навіть ЗАМОВИТИ наповнити її подарунками. Це все послуги нашого подарункового сервісу “Просто ТАК” (Київ). Ми знаходимося в Києві, але доставляємо подарункові набори в красивих дизайнерських коробках по всій Україні.

Що подарувати постійним клієнтам, як виділити улюбленого клієнта, як привітати від колективу, що подарувати від підприємства – це завжди важкі й неоднозначні питання. Подарунковий сервіс “ПРОСТО ТАК” вирішить всі ваші запитання. Ми придбаємо подарунки, красиво їх спакуємо і відправимо вам.

Готуємо подарункові набори на День народження від колективу.

Ще коробки:

Результат – 100% потрапляння в позитивні емоції!

Ми зберемо велику КОРОБКУ ПОДАРУНКІВ! Красиво і стильно її оформимо! Відправимо ПОШТОЮ або СВОЇМ кур’єром.
Ваш час бесцінний і бігати по магазинах – порожня його трата! Ми дбаємо про ваш час!

Ми зробимо все в кращому вигляді! 

«Просто ТАК – це так просто!»

Нас  знаходять, коли шукають: Коробка крафт для корпоративних подарунків, упаковка подарунків, подарункова упаковка, замовити зібрати подарунковий набір, скільки коштує подарункова коробка крафт, розмір коробки (ДхШхВ): 20Х20Х10см, дизайнерська упаковка подарунків в Києві, доставка по Україні

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.