Жираф м'яка іграшка із вишитим іменем, метрикою

Жираф м’яка іграшка із вишитим іменем, метрикою

Жираф м’яка іграшка із вишитим іменем, метрикою.

Жирафік

1290 

Вишиваємо на замовлення

 • Розмір іграшки: 55см
  Зовнішня частина іграшки на блискавці і легко знімається для прання
  Ми підготуємо для вас макет вишивки і надішлемо на узгодження. Тільки після затвердження вами ми наносимо вишивку на животик іграшки.
  Індивідуальний дизайн вишивки, тому 100% передоплата
  Безпечні матеріали (при необхідності, надамо сертифікати)
 • Терміни виготовлення іграшки 2-3 дні.

Доступно за замовленням

Напишіть метрику дитини. Невідомі дані лишайте порожніми.

Вкажіть два бажані кольори ниток для вишивки

Опис

Іграшка для вишивки метрики Жирафік

Подарунок новонародженому – Жирафік.
Ми готуємо подарункові набори з іменними м’якими іграшками. Іграшка для вишивки Жирафик – це дуже хороший подарунок для дитини, якщо на ньому вишити метрику дитини або ім’я, послання, привітання, побажання або вказати від кого подарунок. Іграшка з вишивкою імені – іменна іграшка, яка належить тільки малюкові, вона унікальна і така іграшка обов’язково стане сімейною реліквією і, через час, ваша дитина, ставши батьком або мамою, зможе показати своєму малюкові свою найкращу іграшку. УНІКАЛЬНИЙ, НЕПОВТОРНИЙ ПОДАРУНОК! На животику зайчика, ведмедика, зебрика, жирафика, слоника або єдинорожки …, асортимент іграшок стає дедалі більше … ми вишиваємо іменні написи, метрики, логотипи, тощо.

 • Іграшки з вишивкою ви не знайдете в звичайних магазинах! Розмір іграшки 55см 🙂 Це не масове виробництво, тому іграшка унікальна і неповторна! Вишивка на виробі надовго збереже важливі для вас події і дати.
 • нас знаходять, коли шукають: Подарунок новонародженому | Купити в інтернет-магазині подарунок новонародженому. Подарунки на один рік. Подарунки дітям на день народження. Що подарувати на 1 рік. Подарунок похреснику. Від хрещених подарунки. Подарунки для малюка. Купити та замовити подарунків для малюка. Що подарувати новонародженій дитині. Унікальні подарунки для новонароджених . Шо подарувати на народження дитини? Подарунки новонародженим від родичів. Замовити іграшку із метрикою. Подарунки іменні дітям. Дитячі подарункові іграшки від 1 року. Подарунки на замовлення. Іграшки із метриками. Подарунки із метриками дитини. 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.