Що подарувати на день закоханих?

Якщо вам нарешті набридло гасати по магазинах у пошуку оригінальних ідей подарунку на 14 лютого для вашої коханої половинки, а так хочеться, щоб подарунок був особливий, а всі сайти пропоную банальність! Не впадай у відчай! Подарунковий сервіс «Просто ТАК» все зробить за вас! Ми вже побігали по магазинах, по виробникам оригінальних подарунків і зібрали для вас парочку ідей на подарунок, який сподобається і вам і вашій половинці. І вже точно він буде оригінальним! Вам необхідно тільки визначиться, який подарунок сподобається вашій половинці і зробити замовлення.

Найпопулярніший подарунок на 14 лютого – це причини любові.

Причини нескінченні, але найголовніше те, що я люблю тебе бо не можу не любити. Саме так закінчуються причини любові – це 50 або 101 рулонів причин унікальних тільки ваших. Готуємо унікальний подарунок з вашими причинами в коробках серце і коробках валізу з дерева. Пропонуємо подивитися наші роботи за посиланням:

Подарунки коханим на 14 лютого

101 причина та шоколад “Кохаю тебе”

Склад подарункового набору:

Готуємо на замовлення 2-3 дні (залежить від завантаження сервісу) ручна робота.  101 ми висилаємо на узгодження, зможете замінити на свої. Друкуємо на лазерному принтері. Перев’язуємо червоною рафією.

Набір в сердечку "101 причина з шоколадом"

101 причина з шоколадом “Коханому”

Склад набору:

 • 101 причина чому я тебе люблю (можемо додати ваші потаємні  особисті чому в записочки)
 • шоколад “Коханому” 20шт (чорний та молочний)  із написами
 • декор: дерев’яна стружка, рафія
 • коробка серце розміром: (ДхШхГ) 20х17х8 см
 • готуємо на замовлення 2-3 дні (залежить від завантаження сервісу) ручна робота. Список 101 ми надішлемо вам на узгодження, матимете змогу, якщо вас щось не влаштовує, замінити на свої. Друкуємо на лазерному принтері. Перев’язуємо червоною рафією.

Готуємо на замовлення 2-3 дні (залежить від завантаження сервісу) ручна робота.  101 ми висилаємо на узгодження, зможете замінити на свої. Друкуємо на лазерному принтері. Перев’язуємо червоною рафією.

Подарунок коханому на 14 лютого

Набір “Ти-найкраще, що трапилось зі мною…”

Склад набору:

 •  Міні пляшечка 0,05л віскі, коньяку, бурбона запропонуємо в асортименті на день замовлення
 • Шоколадки “Коханому” із написами укр. мовою 20шт. Написи на шоколадках: я завжди можу розраховувати на тебе, ти любиш мене балувати, ти завжди мене вислухаєш, з тобою кожен день незабутній, твоє кохання дарує мені крила…
 • Горішки в асортименті в день замовлення (кешью, фундук або мигдаль) – 70г.
 • Упаковка валіза дерев’яна: розмір (ДхШхГ) 20х13х8см
 • Декор: стружка з дерева, рафія, шпагат, етикетка із дерева “Be happy!”

* готуємо подарункові набори на замовлення. У наборі зможете замінити будь-який з компонентів або прибрати, замовити напис із дерева тут⇒. Побажання, щодо складу подарункового набору, ви зможете вказати далі на сторінці оформлення в рядку доповнення до замовлення, або при особистому спілкуванні з закріпленим за вами персональним помічником в подарунковому сервісі “Просто так”.

терміни складання подарункового набору від 1 до 3 робочих днів. 

Подарок на 14 февраля для девушки

Шоколадний набір рос. мовою “14 причин любить тебя”

Ти моє найбільше щастя! Даруйте шоколад визнання на 14 мовах з нагоди 14 лютого і просто так!

 • Вага: 70 г (14 шоколадок)
 • Розмір: 29 х19х1,7 см
 • Шоколад: Чорний / молочний
 • Термін придатності: 10 місяців

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.