Додому » Новини » Ідеї подарунка керівникові. Що подарувати директору на День народження?

Ідеї подарунка керівникові. Що подарувати директору на День народження?

Ідеї подарунка керівникові. Що подарувати директору на День народження?

Солідні бокси для солідних чоловіків, які люблять вишуканий алкоголь, запашну каву, якісний шоколад, і красивих жінок 😉 Подарунок класичний на будь-який випадок. Замовляйте сьогодні-відправлю завтра 🚚 Також, можливий самовивіз, якщо ви десь поряд. Подарунок – це завжди «Просто так». Тому сьогодні ми пропонуємо вам оригінальний подарунковий набір для чоловіка, можливо, керівника, чи вашого гарного друга чи кума, доречі, гарний подарунок і татові на ювілей – Хеннессі бокс «Хонка».

Хеннессі бокс “Хонка” з шоколадом Spell

Коньяк Hennessy VS 4 роки витримки 0,5 л, але бокс дозволяє, якщо бажаєте, розмістити і 0,7л.

Шоколад Spell:

 • Білий шоколад з ягодами, 85 г – 1 шт
  Темний шоколад з цитрусом, 90 г – 1 шт
  Шоколад Голд з Пеканов, 100 г – 1 шт
  Молочний шоколад з горіхами, 120 г – 1 шт
  Темний шоколад з шоколадною карамеллю, 100 г – 1 шт
  Темний шоколад з маракуйей, 100 г – 1 шт

Упаковка: дерев’яний бокс у вигляді будиночка розміром 28Х28Х14см

Декор: лимони (мило) – 3шт., дерев’яна стружка, шпагат

Подарунок чоловікові на День народження

Хеннессі бокс “Хонка” з шоколадом з передбаченнями

 • Шоколад мотиваційний – солодка легенда. 32 шоколадки. Вишуканий чорний шоколад з солоною карамеллю з вмістом какао більше 73% і ніжною трюфельною начинкою задовольнить смак найвибагливіших гурманів. Кожна шоколадка з унікальним креативним і добрим побажанням, яке дублюється на двох мовах українською та англійською.
 • Горішки – 2 коробочки по 70г смачних і корисних горішків.
 • Декор: Лимони (мило) – 3шт., Якщо сезон лимонів, можете замінити на справжні лимончики.
 • Упаковка: дерев’яний бокс у вигляді будиночка розміром 28Х28Х14см
 • (Алкоголь не входить в зазначену вартість. Купуємо під замовлення, якщо бажаєте)

бокс «ХОНКА» – символічний подарунок. Якісний елітний алкоголь підкреслить урочистість випадку. Шоколад символізує любов і влада, а лимон – символізує довголіття і красу. Упаковка з дерева у вигляді будиночка додає подарунку статусу.

Хонка бокс має класичний склад – алкоголь і шоколад, але виконаний в оригінальній дизайнерській упаковці з дерева у вигляді фінського будиночка. Подарунковий бокс «ХОНКА» – це в першу чергу якісний елітний алкоголь, який підкреслює прекрасні смаки іменинника, якісний шоколад, як не можна краще, доповнить алкоголь і яскрава плямка подарунка – лимончики. Оригінальний бокс «ХОНКА» з шоколадками, які зовні нагадують домашню бібліотеку з книгами і горище з лимонами. Слово «лимон» інтерпретується ще, як грошовий еквівалент, тому вони символічно будуть знаходитися в наборі, як побажань імениннику достатку і благополуччя.

Раніше люди багато читали і були начитані. Сьогодні всі люди гуглять, тому всі нагуглені 🙂 Нас знаходять ті, що гуглять: гідні подарунки для керівників компаній. Справжні чоловічі подарунки або подарункові бокси з елітним алкоголем. Подарунок на ювілей. Подарунковий бокс із коньяком Хеннессі. Подарунковий набір елітного алкоголю, наприклад, коньяк Martell, Rémy Martin, Hennessy, Courvoisier – найпростіше рішення, коли шукайте подарунок керівникові чоловікові. Що подарувати директору на день народження або ювілей, гідний подарунок керівнику. Що подарувати начальнику, у якого все є? Що подарувати багатому начальнику від колективу. Шикарний подарунок шефу із коньяком Hennessy або подарунок начальнику замовити з доставкою в офіс.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.