На головну сторінку » Що нового? » Ідеї подарунків і подарункових наборів із фотографіями

Ідеї подарунків і подарункових наборів із фотографіями

Ідеї подарунків і подарункових наборів із фотографіями.

Є, звичайно ж, хороші ідеї подарунків і подарункових наборів з фото і у нас. Сьогодні ми поділимося однією.  Подарунок із фотографіями важко передбачити, він завжди буде виглядати круто. Сьогодні дуже багато цікавих і недорогих подарунків пропонує ринок подарункових послуг. Фото, картинки написи друкуються на багатьох предметах. Чашкою з фото або футболкою вже нікого не здивуєш, хоча вони як і раніше залишаються фаворитами серед замовлень.

Картинку, фото або привітання сьогодні можна надрукувати на дереві, на тканинах: на футболці, майці, кепці, бандані, в зимовий період замовляють друк на толстовках, лонгсліви (довгий рукав), запечатати можна навіть куртки і жилети, просто вартість стартує від 800 грн. і більше, але якщо йдеться про унікальність то про вартість, як правило, не дуже переживають. І отримаєте ви своє замовлення в банальному мішечку, який просто нівелює всі сили витрачені на унікальність вашого подарунка. АЛЕ ВИХІД Є! Ми пропонуємо гармонійне рішення подарунка і упаковки. Ваша футболка з фото, чашка, майка … буде упакована в тубус з точно такою ж фото або картинкою як на одязі або в коробці з таким же фото. Це стильно! Ваш подарунок унікальний і в красивій упаковці дуже сподобається. Адже ви підійшли до цього процесу з повною віддачею, максимально приділили увагу і подарунку і упаковці. Такий подарунок дарувати приємно, повірте, не тільки отримувати 🙂 Ідея свіжа, тому прикладів робіт небагато.

Наприклад ми готували подарунок для дівчини, яка захоплюється 🙂 ну … правильніше ДУЖЕ їй подобається група BTS. Ми приготували для неї футболку з картинкою з альбому WINGS і зробили упаковку крафт коробку з фотографіями групи. Все це приправили шоколадом “З Днем народження!”, Де на кожній плиточки найпрекрасніші добрі побажання. Вийшов подарунковий набір недорогий унікальний і дуже стильний. Ми ще раз стверджуємо істину, що подарунок доріг не ціною, а увагою! Будьте уважні до вашим рідним і близьким, а ми із задоволенням допоможемо вам порадувати їх подарунковому з нагоди Дня народження або ПРОСТО ТАК!

Нас знаходять, коли шукають: ідеї подарунків і подарункових наборів із фотографіями, недорогі подарунки, для хлопців, подарунки дівчатам, подарунки із фото, фотодрук на футболках, фото на подушці, фото на чашці, чашка із фото, подарункові набори на замовлення, замовити подарунковий набір.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.