На головну сторінку » Свята » Новий рік » Ідеї новорічних подарунків

Ідеї новорічних подарунків

Ідеї новорічних подарунків

Попереду низка найяскравіших свят. І в голові все частіше постаю питання: яким подарунком потішити дитину? Кілька ідей для батьків, як зробити новорічну ніч казковою, і якими подарунками потішити діток пропонуємо. Ми розглянемо найпопулярніші ідеї для новорічних подарунків.

Діти люблять подарунки. Але ще більше вони люблять магічність та сюрпризи! А Новий рік – саме чарівне свято на світі. Тому, які б подарунки ви не купили, не поспішайте віддавати їх малюкам новорічних пакетах 1 січня. На нашому сайті ви зможете підібрати оригінальні подарунки, а далі дізнаєтеся як їх можна подарувати, щоб було чарівно!

Як подарувати подарунок?

Ідея для новорічних подарунків – купіть кілька подарунків.

Один – традиційно сховайте під ялинкою. Ми пропонуємо для цього замовити у нас іменний лист від Діда Мороза. В якому Дід Мороз привітає дитину зі святами і підкаже, де сховав основний подарунок. Підказка може бути у вигляді загадки або у вигляді опису затишного місця – схованки. Підбираємо загадки і підказки з урахуванням віку дитини (Наприклад: Даю підказку де поклав подарунок: Є комп’ютерний, письмовий, однотонний, кольоровий. Ми за ним навчаємось, пишемо і граємось.)

Ідея для новорічних подарунків – Купіть багато маленьких подаруночків.

Дрібні подаруночки покладіть малюкові в кишеню куртки, в чобіт, в шафку з його одягом, можна заховати що-небудь не гостре і не шоколадне під подушку. Тоді протягом кількох днів дитина буде знаходити сюрпризи в різних місцях і хвалити винахідливого Діда Мороза.

– Кожен подарунок упакуйте в блискучий папір, розкладіть сюрпризи в різні куточки квартири і влаштуйте малюкові пригода з пошуком скарбів. Можете навіть намалювати карту, або до кожного подарунка прикріплювати підказку – куди йти і де ще шукати.

– Для дітей молодшого віку підійде гра простіше – зв’яжіть всі пакунки-дарунки стрічкою або блискучою мішурою – малюк буде знаходити сюрпризи один за іншим!

Щоб подарунок отримати, треба спритність проявити!

Можна, якщо діток двоє і більше, і важко визначитися кому що подарувати, або щоб не було образ 🙂 Зробіть так, наприклад, загорніть маленькі подаруночки в блискучий папір, натягніть довгу мотузку через всю кімнату, повісьте на неї подарунки на ниточках. Тепер по черзі зав’язуйте малюкам очі хусткою і нехай вони самі «в сліпу» зрізають собі подарунки.

Гарна ідея для новорічних подарунків – чудеса і чари.

1. Запросіть Діда Мороза і Снігуроньку. Запропонуйте дитині до приходу важливих гостей вивчити пісеньку, віршик, він буде з радістю і хвилюванням готуватися до зустрічі. Знаю по своїй дитині, вірші вчити відмовлявся, але для Діда Мороза з подарунком – завжди із задоволенням 🙂 вивчав будь-який вірш.

2. Напишіть разом з дитиною листа Дідові Морозу. Якщо чадо тільки починає писати, для нього це буде відмінним стимулом вивчити нові літери. Покладіть лист в конверт, і разом з дитиною опустіть в поштову скриньку. Потім замовте  Лист від Діда Мороза. Ми створюємо листи з урахуванням всіх побажань. Якщо дитина маленька, листи пишемо друкованими кольоровими великими літерами (як у букварях). Малюк зможе прочитати його сам і буде в захваті! Такий подарунок залишиться в пам’яті на все життя.

3. На балконі на снігу можна великими черевиками натоптати сліди і залишити подарунок. Покажіть сліди малюкові і скажіть, що вночі приходив Дід Мороз! Це, звичайно, якщо випав сніг і у вас не закритий балкон. Якщо будинок заміський, можна підвісити на дерево або заховати ще де-небудь.

4. Якщо Діда Мороза «викликати» не виходить, можете запросити Фею! Це просто. Виберіть час, коли під ялинкою повинні з’явитися подарунки. Попросіть сусіда подзвонити у двері і відразу втекти (або нехай хтось із гостей вийде «в магазин» і подзвонить в двері). Коли дитина відкриє двері, там нікого не виявиться, а ви поясните, що це Фея прилетіла, і ти її впустив! А поки ви впускаєте Фею, нехай хто-небудь покладе подарунки під ялинку. Малюк прибіжить в кімнату і зрозуміє, навіщо прилітала Фея – вона принесла подарунки!

5. Дитина дуже чекає Діда Мороза, а запросити його у вас не вийшло? Нехай тато вийде як ніби в магазин, переодягнеться в Діда Мороза і прийде до малюка. Коли Дідусь Мороз піде, одразу прийде тато і з захопленням розповість, як він тільки що зустрів Діда Мороза!

Як бачите варіантів для чарівництва багато! Вибирайте і пам’ятайте, не чекайте дива – дивуйте самі! Дітки ростуть швидко 🙂

Встигніть подарувати їм справжнє диво з іменним листом від Діда Мороза.

ВАЖЛИВО! Так не треба робити:

Не варто приводити дитину у великий магазин зі словами: вибирай, що хочеш, я тобі все куплю. По-перше, ніякого чаклунства і сюрпризу не вийде. По-друге, у дитини розбіжаться очі, він захоче і одне, і інше. Вибере зовсім не те, про що мріяв цілий рік, і піде з магазину розчарованим. Краще послухати, про що мріє малюк, і придбати подарунки самим.

З любов’ю до вас і ваших діток, поділилися таїнством чарівництва компанія Морозко.

Чекаємо ваших замовлень чарівного листи від Діда Мороза.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.