Мило ручної роботи.

Мило ручної роботи.

Мило ручної роботи. Подарункове мило або як ще кажуть, сувенірна мило – це прекрасне доповнення до подарункового набору. Тому сьогодні ми вирішили приділити йому особливу увагу. Наш подарунковий сервіс готує подарункові набори на будь-які урочистості і, як відомо, кожен подарунок цінний унікальністю. Ще подейкують, що найкращий подарунок – це зроблений своїми руками. Ми з цим згодні, так воно і є. У нас навіть термін такий з’явився в подарунковому наборі, те що зроблено руками (хенд мей), ми називаємо душею подарунка. І зрозуміло чому. Ви подарували самий крутезний і дорогий телефон разом з подарунковим ведмедиком ручної роботи (наприклад, як у нас – ведмедики в клітинку). Минуло 2-3 роки, телефон зламався, розбився або на його місце прийшов інший :), а ось з ведмедиком так не станеться, він буде поруч завжди, він унікальний, він неповторний, він прекрасний! Він не постаріє, а час робить його ще більш цінним. Адже такого більше немає ні в кого, другого такого не існує взагалі, він унікальний! Але що робити, якщо часу катастрофічно не вистачає! І зшити ведмедика вам ніколи, тоді звертайтеся в наш подарунковий сервіс і вибирайте свій душевний подарунок для вашого подарункового набору. Ми збираємо для вас цілу колекцію майстрів від душі, майстрів хенд мей, майстрів – золоті руки.

Сьогодні ми познайомимо вас із ароматною душею подарункового набору – з милом ручної роботи. Але це не банальні квадратні шматочки мила, які добре пахнуть – це ціле мистецтво, яке прикрасить ваш подарунковий набір і наповнить його ароматом, подарункові набори для новонароджених, для мами та малюка, для мам “Милой мамочке” , для жінок подарункові набори – фруктові кошики або тістечко з мила для кращої подруги – АГА нехай продовжує стежити за вагою або для закоханих мило LOVE is … для дітей є унікальні мильця звіряток або фруктів. Таким милом дітки точно із задоволенням будуть мити ручки. НОВИНКА! Подарунковий набір в тилі мілітарі для справжнього чоловіка.

Таким чином, щоб ви не вирішили подарувати, ми складемо унікальний подарунковий набір за вашим бажанням і відправимо його вам. Даруйте просто! Даруйте легко! Даруйте частіше, і ,навіть, без приводу – просто так!

Ми готуємо унікальні подарункові набори!

Ми не обмежуємо вас подарунками на нашому сайті, ви можете підібрати подарунок на будь-якому сайті, а нам дати тільки посилання на нього. Ми придбаємо, оформимов подарункову коробку та надішлемо вам. Даруйте просто! Замовити подарунок в “Просто ТАК” – це так просто!

ПРИДБАННЯ УПАКУВАННЯ ДОСТАВКА

Не втрачайте час марно! Зверніться до нашого подарункового сервісу. Ми знаємо подарунковий ринок, ми знаємо ціни, ми знаємо де найкраще купувати. Ми вирішимо вашу проблему. Ми придбаємо подарунок, красиво упакуємо та відправимо вам у найзручніший для вас час.