На головну сторінку » Свята » День народження » Подарунок директору на День народження від колективу

Подарунок директору на День народження від колективу

Що подати директору на день народження? Усіх це питання вводить в транс. Кожен прагне дистанціюватися від проблеми та перекинути її на плечі будь – кому, хто поряд. Це й не дивно. Директор – це ваш лідер. Він настільки, на ваш погляд, успішний, самодостатній і у нього, напевно, є все, що він хоче, тому що він на вершині успіху. Тому приготувати подарунок директору від колективу, то дійсно завдання не із легких. Ми пропонуємо готові рішення універсальних подарочних боксів для керівників організацій від коллективу. Дивіться, обирайте і замовляйте. Відправляю Новою поштою. Існує і самовивіз, якщо ви десь поряд зі мною 🙂

Подарунок чоловікові на День народження

“Хонка” красивий будиночок із символічними подарунками

Хеннессі бокс “ХОНКА” – символічний подарунок. Якісний елітний алкоголь підкреслить урочистість випадку. Шоколад символізує любов  і владу, а лимон –  символізує довголіття і красу.  Упакування із дерева, у вигляді будиночка,  надає подарунку статусності. Гарний подарунок для шляхетного чоловіка.

Подарунковий набір чоловікові на День народження

“ЗАПАСКА” – найкрутіший крутелик, якого можна замовити тільки у нас!

Елітні ласощі для дорослих хлопчиків. Намічається красень чоловік у вас в іменинниках? Подбайте, щоб у нього була  «Запаска» Відправлю Новою поштою без передоплати, а якщо ви поруч – приходьте і забирайте цього крутелика. Подарунок для чоловіка на День народження набір в дерев’яній коробці «Запаска» – дуже популярний подарунок, який частіше всіх замовляють. Його приємно дарувати і не менш приємно отримувати!

Бокси для дорослих чоловіків. Каністра міні бар.

Міні бар каністра “PROЗАПАС”

Круте рішення для красивого та оригінального подарунка – каністра бар “ProЗапас” з віскі Jack Daniel’s і металевими стопками. Подарунок красивий, смачний і практичний. Каністру можна використовувати за призначенням, як міні бар, так як коробку сейф для різних корисних і потрібних речей.

Подарунки чоловікам купити в Україні

Валізка якісного алкоголю та бельгійським шоколадом “Jameson”

Лаконічний подарунок для директора. Стильний витриманий в одному зизайні подарунок виглядає презентабельно. Деревяне упакування додає статусу вашому подарунку. Алкоголь та солодощі – це класичні складові для подарунку директору.