На головну сторінку » Подарунки дітям » Подарунки дітям на Миколая

Подарунки дітям на Миколая

Бажаєте відчути себе чарівником для свого малюка? 6 грудня – День Св. Миколая в Україні. Прекрасний привід вашій дитині повірити у диво, а вам спробувати перетворитися на чарівника і трішки почаклувати. Начаклуйте для дитини маленьке диво, замовивши іменний подарунок від Святого Миколая з іменним листом. Готуємо листа з текстом. Ви знаєте всі найзаповітніші бажання дитини, її успіхи, невдачі, найкращі друзі, улюблені тварини. Устами святого, ви можете щось порадити дитині, підтримати її чи подякувати за старання. Ми приготуємо лист для вашої дитини із вашим текстом. Замовляйте чарівний дарунок для дітей та дорослих.

Ніхто не вірить в дива, але всі їх очікують…

Іменна цукерка з іменним листом – чарівний подарунок дитині на Миколая

6 грудня

Подарунок дитині 4-8 років у коробці цукерки на Миколая 6 грудня з іменним листом сподобається хлопчику чи дівчинці і 7-9 років. Якраз у такому віці дітки підозрюють, що чудес не буває, але саме їм просто необхідно продовжити віру в диво та чари, адже вони ще такі маленькі, а на їхніх тендітних плечах важким тягарем лежить освіта, уроки, самостійність, яка їм дається дуже важко . Що можна подарувати дітям на Святого Миколая? Подаруйте віру у казку. Емоції, які його підтримуватимуть і надихатимуть. Що подарувати дітям у школі на Миколая? Дітям у класі ми також можемо приготувати для кожного індивідуальну цукерку та індивідуальний лист. Лист + конверт готується індивідуально на замовлення. Ручна робота вимагає часу, тому прохання до вас, шановні дорослі, бронювати подарунки з 1 листопада.

Подарунок дитині на 19 грудня

Цукерка з іменним листом від Св. Миколая та тематичним шоколадом

Друкуємо лист з вашим текстом! Бронювати подарунок можна із 1 листопада.

Подарунок витриманий в одному дизайні лист, конверт, упаковка та складається з:

 • шоколадки тематичні із написами 20 шт. (міні шоколадки 3х3см) – 100г
 • іменний лист  (Готуємо лист із вашим текстом)
 • іменний конверт розміром: 105Х148мм (формат А6)
 • упаковка: коробка цукерка з іменем вашої дитини. Розмір цукерки:  22Х9Х5,5 см.
 • упаковка для транспортування Новою поштою з гофрокартону 25Х25Х10 см.
  Унікальний красивий і смачний іменний подарунок для найкращої дитини від Святого Миколая. При оформленні замовлення у рядку доповнення до замовлення напишіть ім’я дитини, напишіть свій текст, не забудьте згадати найкраще, що відбулося у житті цього року. За що Микола принесе подарунки, а за що має пожурити… і  виправити наступного року. Якщо забажаєте, надішлемо лист приклад для редагування.

Незвичайні подарунки індивідуальні та неповторні від подарункового сервісу “Просто так” На 6 грудня подарунок має відрізнятись від усіх подарунків на Новий рік чи День народження. Адже 6 грудня подарунок дарує дитині Св. Миколай за праведні вчинки вашого малюка. Тому подарунок від святого не може бути іграшкою з магазину. Подарунок від Миколи несе таїнство. І більшої загадки, ніж особистий іменний лист, важко уявити. Тому, доповнивши солодощі на Миколая іменним листом, в якому Миколай звертається до дитини на ім’я, радіє його успіхам, передає вітання друзям – це дійсно чарівний подарунок вітання. До речі, чарівний лист можна замовити і батькам. Такі вітання розчулять та потішать їх, підтримають емоційно і подарують гарний настрій.

Подарунок від Св. Миколая із іменним листом

Подарунок від Св. Миколая із іменним листом та солодощами

Готуємо листи з вашими текстами!

Подарунок витриманий в одному дизайні лист, конверт, упаковка і складається :

 • цукерки шоколадні всередині з в’яленою курагою, чорносливом, волоським горіхом, фундуком – 300г.
 • шоколадка “З Днем Святого Миколая”
 • іменний лист(Готуємо лист з вашим текстом).
 • іменний конверт розміром: 210Х148мм (формат А5)
 • упаковка: повнокольорова глянцева коробка картон як на фото, розмір 16Х22х7,5см
 • упаковка для транспортування Новою поштою з гофрокартону 25Х25Х10см

Унікальний красивий і смачний іменний подарунок для найкращої дитини від Святого Миколая. Листи друкуємо на лазерному принтері. Чорнила не бруднять дитячі ручки. Формат листа A4 (297Х210мм). При оформленні замовлення в рядку доповнення до замовлення напишіть ім’я дитини, напишіть свій текст, не забудьте згадати найкраще, що сталося в його житті в цьому році. За що св. Миколай принесе подарунки, а за що пожурить … і що попросить виправити в наступному році. Якщо побажаєте, відправлю вам лист  приклад для редагування.

Подарунок від Св. Миколая іменний лист із шоколадкою “З Днем Святого МИколая!”

Лист буде надрукований лазерним принтером! (Чорнила не бруднять дитячі ручки) (щільність 80 г / м2). Формат A4 (297Х210мм). У вартість входить і яскравий іменний конверт. У  конверті  ще буде смачна шоколадка.

Для дітей до 7 років пишемо друкованими літерами. Текст листа пишіть в доповненнях до замовлення.

В наборі:

 • лист із вашим текстом формат A4 (297Х210мм) (надаємо для редагування готовий текст, якщо бажаєте)
 • великий іменний конверт С4 32Х23см
 • шоколадка “З Днем Святого Миколая”

Нас легко знайти та замовити подарунок, написавши чарівні слова у пошуковику: подарунок дитині на Миколу. Що подарувати дитині на Миколу чи подарунки на замовлення Буча, Гостомель, Київ, Вишневе, Ворзель, Вишгород, Ірпінь – самовивіз. Новорічні іменні листи для дітей.