На головну сторінку » Свята » День тата » Подарунки до дня тата 18 червня

Подарунки до дня тата 18 червня

Історія свята “День батька”, або звідки пішла традиція привітати та подякувати татові?

Свято “День тата” прийшло до нас від соціально розвинених країн. Виховання вдячності до батьків, друзів, природи. Все, що нас оточує – маємо бути вдячними, шанувати та оберігати. Саме вдячність – є однією зі складових людяності.  З часом й Україні, де декларується повага до сімейних цінностей, почали відзначати цей день, ушановуючи чоловіка-батька.

Подарунковий набір “Чайний настрій від синочка” 2в1

Подарунковий набір “Кавовий настрій від донечки” 2в1

Подарунок татові чоловікові на день народження постер друкуємо з вашим фото

Подарунок “Найкращому татові в світі” gift set 04

Замовити постер для тата чоловіка подарунок

Постери із вашими фотографіями

Подарунок бокс “М’яч”

Коробки із фанери для подарунків татусям

Коробки для подарунків татам

Деякі історики вбачають підґрунтя цього свята у Біблії, оскільки в деяких країнах Заходу цей день календарно співпадає з Вознесінням Господнім.

У США святкувався зі 19 червня 1910 року. Ініціатором упровадження цього свята є місіс Додд із міста Спокен штат Вашингтон.

Національним святом цей день у США став у 1966 році, коли президент США Ліндон Джонсон оголосив третю неділю червня національним святом.[3] З часом й інші країни, де декларується повага до сімейних цінностей, слідом за Сполученими штатами, почали відзначати цей день, ушановуючи чоловіка-батька.

Історія пропозиції про відзначення свята в Україні

Запропонували ввести цей день в Україні представники МГО «Міжнародний Центр Батьківства», започаткувавши у жовтні 2006 р. Громадську ініціативу «День Батька». У рамках цієї ініціативи зібрано 10 тис. підписів від громадян під листом до Президента України зі пропозицією ввести День Батька на державному рівні. Також 2007 року було проведено у Львові, Кіровограді (нині Кропивницький) та Дніпропетровську (нині Дніпро) регіональні громадські форуми представників державних, громадських і релігійних організацій «Роль чоловіка як батька в сім’ї та суспільстві». 8 травня 2019 року Кабінет Міністрів України схвалив указ Президента «Про день батька», а 18 травня Президент України Петро Порошенко підписав цей указ.

Follow Подарунковий сервіс "Просто так":
Ваш час безцінний, а бігати по магазинах у пошуках подарунка - це його марнотратство? Користуйтеся послугами подарункового сервісу "ПРОСТО ТАК". Готуємо подарункові набори на замовлення з доставкою Новою поштою по Україні. Наш сайт: http://prostotak.com.ua

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.