Подарунки на Св. Миколая 19 грудня

Подарунок від Св. Миколая
Подарунок від Св. Миколая

Замовити

Бажаєте здивувати дитину, переконати її, що усі її вчинки не лишаються непоміченими? Замовте лист від Святого Миколая. Нині святковість цього дня зазвичай позначається лише пакуночком під подушкою, але яскравості враження бракує. Та погодьтесь,  отримати листа з неба – це так особливо! До того ж лист має певний виховний момент!

Що таке лист від Святого Миколая та як замовити? Завітайте на нашу інформаційну сторінку, та дізнайтеся більше?

День Святого Миколая – день покровителя дітей і мандрівників.

Православні відзначають цей день 19 грудня, католики – 6 грудня. Напередодні свята в дитячі черевички, виставлені біля порога, або шкарпеточки, повішені біля каміна, з незапам’ятних часів кладуть подарунки. Вважається, що подарунки отримують тільки слухняні діти, а неслухняним різки або камені. Але малюки, як правило, в очікуванні свята і, звичайно, подарунків, що не вередують, намагаючись дати зрозуміти Святому Миколаю, що вони завжди готові бути хорошими. Тому ми пропонуємо не просто лист для малюка від Миколайчика, а із СМАКОЛИКОМ (великою цукеркою на палочці – 70г. чи ШОКОЛАДКОЮ)

У ряді країн світу прийнято, щоб до малюків Святий Миколай приходив зі своєю свитою. Його супроводжують двоє ангелів і двоє бісів. Перші повинні повідомляти свого покровителя про хороших дітей, другі ж нашіптують Миколаю про всі провини винуватців торжества. Перемагає завжди добро: ніхто з малечі не залишається без подарунків. Лист від Святого Миколая в першу чергу буде повчальним. Бездоганний авторитет Святого допоможе змінитися вашому неслухнятику: бути більш стриманим, допомагати всім і не кривдити слабких.

Подарок ребенку на Николая. Украина, Подарок ребенку на Николая. Именное письмо с шоколадкой.
Подарок ребенку на Николая. Именное письмо с шоколадкой. ЗАКАЗАТЬ конверт с письмом и сладостями.

 

Follow Подарочный сервис "ПРОСТО ТАК":
Ваш час коштує дорого, а бігати по магазинах у пошуках подарунка - це його марнотратство? Користуйтеся послугами подарункового сервісу "ПРОСТО ТАК". Готуємо подарункові набори на замовлення для дорослих і дітей. Наш сайт: http://prostotak.com.ua

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.