Подарункові бокси для чоловіків

Подарункові бокси для чоловіків

Сьогодні ми хочемо познайомити вас з дуже популярним подарунковим боксом для чоловіків в коробці валізі  з мініатюрами елітного спиртного і шоколадками з передбаченнями, або шоколадками “Мафія” із принципами лідерства. Шоколадки – це смачно !!! Кожна плиточка загорнута в окрему упаковку з побажанням або пророкуванням на двох мовах (українською та англійською). Шоколадки є двох видів шоколаду: чорний і молочний і двох форм: рігеля (довгенькі палички) і квадратної. Дуже популярний набір з шоколадом «MAFIA» принципи лідерства для сильних та вольових чоловіків, які прагнуть вдосконалення. 


Подарунковий набір з шоколадками та міні пляшечки

100% best man!

  • Віскі: 3 міні пляшечки по 0,05л
  • Шоколадки з передбаченнями: Крафтова обгортка шоколадки, з внутрішньої сторони містить один із 1500 написів-передбачень та побажань, що дублюється двома мовами – українською та англійською.
  • Листівка: “100% BEST MAN” Крафтова листівочка буде готуватися для вас особисто, тому можете внести зміни в текст, якщо щось не влаштовує. Врахуємо усі ваші побажаннячка 🙂
  • Коробка чемодан: Размір коробки чемодан із дерева:  (ДхШхГ) 20х13х8см
    декор стружка із дерева, тіш’ю, рафія, шпагат
    У подарунок  від подарункового сервісу “Просто так” на чемоданчик  кріпиться етикетка із дерева із написом “Be happy!”

Раніше люди були начитані, а тепер нагуглені … Нас знаходять, коли гуглять:   шоколад та шоколадки в подарунковому наборі. Набір для чоловіка з алкоголем і шокладками із передбаченнями. Купити і подарувати набір з шоколадками з передбаченнями. Що подарувати чоловікові оригінальне і недороге? Що зараз дарують чоловікам? Ідеї ​​для подарунка шефу. Що подарувати колезі по роботі або директору. Що подарувати другу? Купити подарунок “Для Чоловіка”, подарунок для брата. Подарунок “Найкращому татові в світі”, або подарунок на день народження “Справжня чоловікові”. купити подарунковий набір для чоловіка. подарунковий набір для чоловіка з алкоголем. Подарункові набори для чоловіків в Києві. Замовити подарункові бокси для чоловіків. Подарункові набори для чоловіків з алкоголем. Набір спрвжньому дорослому чоловікові. Подарункова коробка для Чоловіка із наповненням. Купити подарунковий набір для чоловіка в Києві. Супер подарунок БРАТУ на день народження. Набір з міні пляшечками віскі. Подарунковий набір зі спиртним і шоколадом – прекрасний як подарунок на річницю.