На головну сторінку » Свята » День народження » Подарунок дитині. Книга казок про Вашу дитину

Подарунок дитині. Книга казок про Вашу дитину

Подарунок дитині. Книга казок про Вашу дитину

Ви милуєтеся своїм малюком, і ваше серце переповнює ніжність. Малюк такий милий, так зворушливо він притискається до вас, так допитливо заглядає в очі. Зовсім недавно він ще й ходити не вмів, а зараз вже проявляє характер. Що ж малюк стає особистістю, може і завередував. Примхи зовсім дитячі: не хоче їсти ложкою, може вкусити, коли зубки ростуть, з’явилося поняття «моє». Так, хіба мало ще чого … Саме зараз важливо правильно направити вашого малюка, не змушувати, а підказати, що робити добре, що вас радує, а що вас турбує. Найкраще вам допоможе книга казок про вашу дитину!

Ця дитяча книга обов’язково сподобається вашому маленькому скарбу, адже казки в ній про нього самого. Як він з бабусею грав, як подружився з вашою кішкою або собачкою, як свою сміливість побачив, – всі ці, і багато інших тем відображені в простих і дуже корисних казках.

Час, коли ви будете читати своїй дитині казки – найважливіше. Це хвилини особливої ​​роднящей близькості, хвилини, які залишаться в пам’яті. Ви ніколи не забудете посмішку вашого маленького героя, здивування і розуміння в його погляді. А якщо ви ще й в житті обіграєте сюжети казок, то користь від них перевершить ваші очікування, це точно!

Подаруйте своєму малюку світ добрих, корисних і цікавих казок разом зі своєю любов’ю і ніжністю!

Популярні замовлення

[vfb id=23]

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.