На головну сторінку » Свята » День народження » Подарунок для дівчини “Hygge box”

Подарунок для дівчини “Hygge box”

Набір Hygge box №1

Набір Hygge box №1

Подарунок для дівчини, кращої подружки має бути в рожевих тонах? А ось і ні. Він повинен бути душевним, романтичним обов’язково щось має бути в ньому смачненьке і трішечки практичним. У цьому весь наш Hygge box №1

 маленька книга «Хюгге», як жити добре. Світовий бестселер, маленька книга з великим і глибоким змістом. Путівник в світ гармонії і самопізнання.
– чашечка з ложечкою, на якій напишіть своє послання маркером  Керамічна чашка з кришкою з дерева Starbucks – стильний і найпопулярніший аксесуар на кожен день.
– кава зерно або мелена на ваш вибір або чай фруктовий для твого Хюгге «Смак справжніх почуттів з ароматом спогадів»
 турботливі носочки «Зігрій свої ніжки». Можемо, якщо хочете, замінити веселі  даємо фото для вибору.
 смаколики для твого Хюгге; (Шоколад 7 сторін моєї любові) або печиво домашнє.
– маніфест Хюгге
– і важливий атрибут її Хюгге – справжня воскова свічка, полум’я якої на 2-3 години довше горить. Виготовлена з бджолиного воску і має відповідний неповторний аромат.
Душевний подарунок

звичайні речі, які дарують незвичайні почуття. Чашка в чорному кольорі з білим маркером розширить можливості передати почуття, написати поздоровлення, щось намалювати можна просто на чорному горнятку. Чашка – незамінний аксесуар для початку нового дня. Шкарпетки – це прояв вашої турботи «Зігрій свої ніжки». Чай або кава підкреслить, що ви знаєте і поважаєте її смаки. А книга «Hygge», допоможе їй зрозуміти себе і навколишній світ. Світовий бестселер. Маленька книга з великим і глибоким змістом. Путівник в світ гармонії і самопізнання. Доповнює цей затишний бокс свічка з натурального воску, сотами, яка наповнить будинок ароматом меду. Свічка ручної роботи з екологічного сертифікованого воску. Бджолиний віск при згорянні виділяє приємний медовий аромат, який знімає стрес, а також володіє природними корисними властивостями.

Якісна унікальна упаковка, розроблена для цього набору, додасть вашому подарунку значущості. Коробка і дерева «Hygge box» натурального кольору або коричневого кольору в наявності. Надалі «Hygge box» послужити їй для наповнення жіночими скарбами. Більш душевного подарунка годі й шукати.

Відео розпакування набору “Hygge box “

Раніше люди були начитані… , а тепер нагуглені :)))) нас знаходять, коли гуглять: що подарувати дружині? Що подарувати дівчині на День народження? Оригінальні подарунки на річницю. Подарункові коробки набори подарунків, коробки із подарунками для жінок. Замовити оригінальний подарунок для дівчини, жінки, коханої людини… та навіть подружці чи колезі по роботі, гарному бухгалтеру подарунок на день народження дуже просто. Замовляйте на сайті та залишайте телефон для спілкування. Ми вами поспілкуємося і ви отримаєте бажаний подарунковий набір. Подарунок – це завжди “Просто так”! Просто замовити – легко дарувати!