У кожному будинку мешкає пакетик для чаю. І живе не один, а з величезним сімейством: чай чорний, чай зелений, чай із фруктами, чай трав’яний, чайний буке… Бігають по будинку та створюють хаос на столі та у шафах. І що з ними вдієш. Є лише один вихід – купити коробку для чайних пакетиків та подарувати на День народження. Я людина практична, не без того, звичайно, що не можу байдуже пройти повз щось оригінальне і красиве, але перевагу завжди віддаю подарункам корисним, смачним і унікальним. А ще мені подобається подарунок, у якому є щось вічне, раритетне, що не виходить із моди, не в’яне і не старіє. Люблю подарунки, які проходять крізь віки, можна показати онукам і передати правнукам 🙂 Якось так. Так ось, коробка для чайних пакетиків потрапляє практично під усі мої параметри та вимоги до подарунків.

Коробка для пакетиків чаю практичний подарунок. Не вірите? Перевірте та переконайтеся. Коробочку для пакетиків чаю можна замовити та подарувати порожню, чого я вам наполегливо не рекомендую робити, хоча вона сама по собі гарний подарунок для мами, доньки, сестри чи подруги. Найкраще подарувати її вже з чаєм та солодощами до чаю: печиво, цукерки, сухофрукти. Варіанти заповнення коробки для чайних пакетиків ви можете бачити нижче на сторінці. По мірі формування замовлень, найкращі варіанти я ставитиму на сайті і ви зможете замовити такий же подарунок

Коробочка для пакетиків чаю з чаєм, солодощами та горішками

Коробка для зберігання чайних пакетиків

  • размір коробки(ДхШхГ) : 32x26x9см
  • Готуємо на замовлення подарункові набори у таких коробках. Замовляйте просто зараз. При оформленні в додатку до замовлення напишіть свої побажання щодо наповнення коробки або наповніть коробку самі.

 Це та річ, без якої можна обійтися, але коли вона у тебе є, ти не розумієш, як ти могла без неї обходиться  Ми п’ємо багато чаю, можна сказати, ми гурмани чайні, тому що п’ємо чай виключно заваривши його за всіма правилами. АЛЕ так ми заварюємо тільки чорний чай, а на ринку є величезна різноманітність чаїв в пакетиках, і ввечері хочеться випити якийсь особливий чай, чай під настрій. Іноді це травички: ромашка, м’ята, шипшина … а іноді фруктові чаї: малина, смородина … іноді хочеться квіткового чаю: пелюстки троянд, гібіскуса, лаванди … Є, звичайно ж, і чаї аптечні, і всі ці пакетики займають в коробочках багато місця, створюють хаос. І такий органайзер для пакетиків – моя мрія. І ось вона здійснилася. Я створила подарунок, про який мріяла. Він настільки прекрасний, універсальний, красивий, корисний, що коробочку для пакетиків можна подарувати і мамі, і бабусі і тітонці. Коробочка для пакетиків чаю хороший подарунок для сестри або подруги. Але не дарувати ж порожню коробочку! Краще її наповнити всмачненьким! Наповнити ви можете її самі або замовити коробочку з наповненням.

Готуємо із гравіюванням на кришці на замовлення. Будь-який текст чи картинка

  • Коробка для чайних пакетиків практичний красивий подарунок
  • Готуємо із гравіюванням на замовлення тобто можете підписати свій подарунок за бажанням
  • Розмір коробки: (ДхШхГ) : 32x26x9см
  • Проект 2021року
  • Автор подарунку: "Просто так"