Що подарувати на День народження дівчині

Що подарувати на День народження дівчині

Опис коробки на фото:

  1. Перше крило – шоколад подарунковий З Днем народження!
  2. Друге крило – 2 конверти. Конверт для грошей з хештегом МРІЯ і конверт для листівки з хештегом ВІТАЄМО, листи з побажаннями ….
  3. Третє крило коробки хештегом ПАТИ для декору на День народження. Декор на День народження під замовлення, який забажаєте: маски, ковпачки, дудочки, гірлянда …
  4. Четверте крило з хештегом ФОТО – ФОТОБУТАФОРІЇ. Під замовлення робимо на будь-яку тему: можуть бути і корона, вуса, капелюх, бантик або, як на фото, виноски. На крилі є місце з куточками для вставки фото з Дня народження або вечірки на пам’ять.
    * Замовляйте коробку – КУБ ВАВ БОКС – деталі обговоримо. Ми вам зателефонуємо!

Що подарувати на День народження дівчині? Що подарувати на День народження від колективу. WOW BOX – коробка з подарунками під замовлення. Врахуємо смаки, хобі та уподобання вашого іменинника :). Створимо особливий подарунковий WOW BOX із фотобутафоріями, іграшками хенд мей, косметичні набори, спиртне… тут вміщається БАГАТО!
А ще така коробка слугуватиме для зберігання фото зі свята, сикретів… та що завгодно! Гарний та незвичайний подарунок! Замовляйте заздалегідь.
ЗАМОВИТИ ВАВ БОКС (#WOWBOX)

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.