На головну сторінку » Що нового? » Що подарувати жінці?

Що подарувати жінці?

Що подарувати жінці?

Вітаємо вас! Дійсно, вас є з чим привітати, адже намічається грандіозне свято – день народження вашої дружини, чи дівчини, доньки, а, можливо, коханки… таке теж буває 🙂 усі ми прагнемо  кохати і бути коханими. У будь якому випадку подарунковий сервіс “ПРОСТО ТАК” до ваших послуг.

Не відкриємо секрет, що жінки полюбляють солодке, дорогоцінне і незвичайне та красиве. Як об’єднати це все в одному подарунку? Як оформити подарунковий набір? Як ефектно вручити подарунок? Та ЩО ПОДАРУВАТИ?  Безліч питань, після яких уже і того свята не хотеться  ХА-ХА-ХА. Не потрібно так хвилюватися і перенапружуватися. Вже є той, хто за вас все вирішить – це подарунковий сервіс “ПРОСТО ТАК”.

Є для вас безпрограшний варіан вже просто зараз. Пропонуємо замовити у нас незвичайний КУБ WOWBox – ІМЕННИЙ або із фотографіями на кришці. ВАУ ефект забезпечить куб який розпадеться наїї очах! А на сторонах ми кріпимо безліч подарунків! (див. фото)

  • в кубі будуть  її улюблені солодощі або красномовний подарунковий шоколад “КОХАНІЙ”, “Для тебе”, “З Днем народження!”
  • подарунок – прекраси (які? Ви самі знаєте що їй до вподоби, ми залишимо місце для цього 🙂 Це може бути дорога та якісна біжутерія, шалик (їх багато не буває), парфуми, якісні засобі догляду за тілом чи професійні косметичні засоби по догляду за волоссям, безліч сучасних гаджетів, щось обов’язково запропонуємо вам у вашому ціновому діапозоні. Або самі підшукуйте та надайте нам посилання. Ми придбаємо та все гарненько оформимо.
  • в круте упакування. Все вище сказане ми помістимо в коробку куб 20Х20Х20 см – виглядає грандіозно! На кришці напишемо “З Днем народження, ім’я, або як ви її лагідно називаєте!” або прикріпимо фото вашої іменинниці із інстаграму… будь що забажаєте! Все досить індивідуально.
  • Питання – що подарувати жінці –  це вже наші проблеми!

Замовляйте послуги подарункового сервісу

Ми приготуємо для вашої жінки особливий подарунковий набір

Замовити подарунковий куб [vfb id=13]

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.