На головну сторінку » Свята » День народження » Подарунок на День народження коробка куб-розмальовка для дитини або дорослого.

Подарунок на День народження коробка куб-розмальовка для дитини або дорослого.

Подарунок на День народження коробка куб-розмальовка для дитини або дорослого.

Подарунок на День народження коробка куб-розмальовка для дитини або дорослого. Супер подарунок на День народження або Новий рік або ПРОСТО ТАК. Коробка КУБ-РОЗМАЛЬОВКА 20х20х20см наповнюється ще й з подарунками! Багато подарунків! Збираємо чарівний куб під замовлення.

Коробка КУБ-РОЗМАЛЬОВКА

Куб не має вікових обмежень, дивує і радує і дітей і дорослих. Розмальовки для дорослих не менш захоплюючі. Ми не одні захоплені цим заняттям, а разом з усім світом. У всьому світі дорослі захоплюються розмальовками і запевняють, що це дуже психотерапевтичне заняття. Медитативне, протистресове і взагалі корисне.

Найбільші видання світу вже зацікавилися цим дивним дорослим захопленням. «Нью-Йоркер» розповідає: У 2011 році видавництво Laurence King запропонувало комерційному художнику Джоанні Бесфорд зробити розмальовку для дітей. Бесфорд взагалі малює візерунки для винних етикеток і для пляшечок духів. Вона запропонувала видавництву зробити розмальовку для дорослих, тому що давно помітила, що клієнти часто розфарбовують її чорно-білі малюнки. Видавці погодилися. У 2012 році вийшла перша розфарбування Бесфорд, «Секретний сад», потім «Зачарований ліс» і ось недавно – «Загублений океан» Бесфорд каже, що якщо хтось побачить дорослої людини за розфарбовуванням її книжки, то навряд чи подивиться косо: це складний , не дитячий малюнок – точно такий же, який можна побачити на пляшці шампанського, чи не зайчика і не лялечки.

Серед світових бестселерів-розмальовок – ще й книга французької фірми Ашетт Пратика (Hachette Pratique) «Арт терапія: 100 розмальовок антистрес» (продано три з половиною мільйона примірників) і розмальовки видавництва Dover publishing «Гавань творчості».

Соціальні мережі дають любителям розмальовок небувалі раніше можливості: розфарбованими малюнками можна ділитися в соціальних мережах (наприклад, в фейсбуці або на пінтересті, обмінюватися досвідом: яким олівцям ви віддаєте перевагу? Як змішуєте кольору? Чи варто пробувати фломастери? Як ви фарбували цю сову? … НУ як? Переконали, що куб буде приголомшливим подарунком на День народження як для дитини так і для дорослого, чудовий подарунок для творчої людини? Чекаємо ваших замовлень 🙂

ЗАМОВИТИ НАБІР В КОРОБЦІ КУБ-РОЗМАЛЬОВКА 20х20х20см

Нас знаходять, коли шукають: розмальовки, купити розмальовку, популярні розмальовки, ідеї для подарунків.  Що подарувати дівчині, що подарувати дівчинці, подарунок від хрещеної, ідея подарункового набору для дитини, подарунковий набір у коробці, популярні розмальовки, подарунок для творчої людини. Подарунок похрестниковы, для хрещениці подарунок. Замовити подарунковий набір на День народження, подарунок на Новий рік під ялиночку. 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.