На головну сторінку » Що нового? » Що подарувати хлопцеві, другу, чоловіку на день народження?

Що подарувати хлопцеві, другу, чоловіку на день народження?

Що подарувати хлопцеві, другу, чоловіку на день народження  – це дуже просте завдання, якщо ви звернетеся до нас з цим питанням. Сьогодні ми познайомимо вас з подарунковим набором для хлопця або друга, чоловіка або шефа в коробці WOWBox. Куб створюємо на замовлення, з урахуванням ваших побажань.

Що таке WOWBox?

Подарунковий набі для чоловіка із спиртним
Подарунковий набі для чоловіка із спиртним. ЗАМОВИТИ

WOWBox – це коробка куб з розпашними сторонами, на яких кріпляться подарунки, подарунки, подарунки та подарунки! Ми не обмежуємося одним подарунком – WOWBox – це багато смачних і корисних подарунків для чоловіка, хлопця або друга з урахуванням  віку, хобі, інтересів і смаків. Наприклад, WOWBox на фото – З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СУПЕРМЕН! Подарунковий набір для дуже хорошого друга, який завжди приходить на допомогу, для справжнього чоловіка, подарунковий набір для СУПЕР мена. Погодьтеся, отримати коробочку з написом на кришці З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СУПЕРЕМЕН –  вже приємно 🙂 На кожній стороні коробки куба пишемо побажання. В даному наборі на фото такі:

1. 100% здров’я!
2. Нехай щастить у всьому!
3. Ніколи не здавайся!
4. Упевненості! Енергії! Завзятості! АЛЕ ваш набір може бути таким або з іншими побажаннями. Все індивідуально.

У коробку WOW BOX під замовлення можемо покласти: спиртне 0,5л і все що не вище і не ширше 18-20см 🙂

Ідея упаковки #WOWBOX

Ідея упаковки #WOWBOX (ВАВ БОКС!)  полягає в емоційному ефекті. Іменинник знімає кришку ……. і WOW! Сторони розпадаються і всередині подарунок! Багато подарунків кріпимо на внутрішніх стронах коробки. Коробка для подарунка #WOWBOX містка, має розміри: 20х20х20см, зроблена КОРОБКА КУБ з твердого дизайнерського картону.


Створимо для вас особливий КУБ #WOWBOX з урахуванням ваших побажань.

НОВИНКИ

Нас знаходять, коли шукають: Що подарувати хлопцеві, другу, чоловіку на день народження, Коробка для подарунка WOWBOX, # WOWBOX4в1, оригінальний подарунок, крутий подарунковий набір, купити подарунок, купити мега крутий подарунок, що подарувати хлопцеві, замовити подарунковий набір, замовити скласти подарунок, подарункова коробка для суперменів, подарунок в тилі супермен,прекрасна ідея подарувати МЕГА кРУТИЙ подарунок чоловікові, подарунок для хлопця на День народження, подарунок хлопцю суперменові, подарунок supermen на День народження, подарунок хрещеника в коробці, подарунок для тата на ювілей або мами і вже точно це МЕГА крутий подарунок від КОЛЕКТИВУ на День народження! Відмінний і оригінальний подарунок, якщо вас запросили на вечірку, оригінальний подарунок хлопцю, недорогий і гарний подарунок для хлопця, набір для чоловіка, подарунок шефу, подарунки від колективу, дизайнерська подарункова коробка в Києві, купити подарункову коробку в Києві недорого 1 штуку, 1 шт . замовити подарункову коробку 1 шт, коробка з подарунками дитині на День народження, замовити коробку з подарунками, стильні подарункові набори, що подарувати на День народження, ідеї для подарунків, подарункові набори під замовлення з доставкою по Україні.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.