На головну сторінку » Що нового? » Коли день бухгалтера в Україні?

Коли день бухгалтера в Україні?

День бухгалтера України 16 липня 2018, понеділок!

Що подарувати бухгалтеру???  По секрету…  УВАГА ! ЗРАНКУ 16 липня буде вже пізно задаватися подібним питанням. Замовте вже сьогодні для свого улюбленого бухгалтера солодкий подарунок і подаруйте йому гарний настрій на цілий рік! Бухгалтерська справа досить рутинне заняття. Робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії віднімає колосальну кількість сил і часу.Іноді, особливо в кінці місяця, кварталу, року, в фінансових відділах часто виникає підвищена напруга. Однак в році існують особливі дні, в які всі ми маємо прекрасну можливість оцінити і висловити свою вдячність тим, хто займається цим нелегким трудом – ДЕНЬ БУХГАЛТЕРА!

Подарунок бухгалтеру

140 

Зняли із виробництва.

 

Артикул: подарунок бухгалтеру Категорії: ,

Опис

Солодкий подарунок бухгалтеру.

Подарунок бухгалтеру зробити дуже просто, просто необхідно підсолодити життя такому чудовому людині. Це людина, яка відмінно володіє числами і законами. Який, на відміну від багатьох, з легкістю відрізняє дебет від кредиту і не робить помилок під час множення. Це людина, завдяки якому ми своєчасно отримуємо свою зарплату, а держава – податки. Це людина з сильними нервами і гострим розумом. І 16 липня, він відзначає своє професійне свято.

Подаруйте  шоколадний подарунок!
Зробіть життя солодким!

На день бухгалтера набір “Бухгалтеру всемогущему”

140 

Зняли із виробництва.

Артикул: Бухгалтеру всемогущему на день бухгалтера Категорії: ,

Опис

Подарунок на день бухгалтера набір “Бухгалтеру всемогущему”

 

Подарунок бухгалтеру зробити дуже просто, просто необхідно підсолодити життя цій чудовій людині. Тільки бухгалтер неперевершено володіє числами і законами. Який, на відміну від багатьох, з легкістю відрізняє дебет від кредиту і не робить помилок під час множення. Це людина, завдяки якій ми своєчасно отримуємо свою зарплату, а держава – податки. Це людина з сильними нервами і гострим розумом. І 16 липня, бугхалтер відзначає своє професійне свято. Тож солодкий подарунок на день бухгалтера буде, як знахідка, та щей в такій оригінальній подачі.

Подаруйте солодощі на день бухгалтера!
Зробіть життя своєму бухгалтеру солоденьким!

Готуємо подарункові набори на замовлення.

Отримувати подарунки завжди приємно! Але не завжди вистачає часу як слід підготувати подарунок. Ми потурбувалися про це.  Та взяли на себе усю відповідальність  по пошуку, купівлі, оформленню та доставці подарунка. Вам необхідно лише заповнити форму з побажаннями, щоб зорієнтувати нас на яку вартість і які товари ви б хотіли придбати в якості подарунків. Решта – не ваш клопіт!

 

Новинки

 Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.