Подарунок для першокласника. Шкільний конус (Schultüte).

Подарунок для першокласника. Шкільний конус (Schultüte).

У німців є чудова традиція – дарувати дитині на перший день в школі шкільний кульок (Schultüte). Він представлений у вигляді великого конуса, зробленого з паперу. Довжина шкільного конуса (кулька) часом може досягати росту самої дитини, а може бути зовсім маленькою, такі зазвичай роблять батьки для молодшої дитини, щоб той міг супроводжувати брата або сестру 1 вересня. Кількома століттями раніше дітям розповідали, що шкільні кульки ростуть на дереві в будинку у вчителя, і якщо вони виросли, то пора йти в школу, але сучасні дітки прекрасно знають, хто готує для них цей особливо бажаний подарунок.  Деякі батьки іноді просто заради забави дарують своїм дорослішим дітям шкільні кульки під час вступу в будь-яке навчальний закладів. 

Готові шкільні кульки можна придбати у нас, замовити унікальне наповнення або виписати по інтернету. Іноді дитячі садочки пропонують батькам зробити шультюте  (Schultüte).

Зробимо в подарунок першокласнику – незабутній шкільний кульок!

Результат – 100% потрапляння в позитивні емоції!

Ми зберемо велику КОРОБКУ ПОДАРУНКІВ! Красиво і стильно її оформимо! Відправимо ПОШТОЮ або СВОЇМ кур’єром.
Ваш час безсцінний і бігати по магазинах – порожня його трата! Ми подбаємо про ваш час!

Follow Подарочный сервис "ПРОСТО ТАК":
Ваш час коштує дорого, а бігати по магазинах у пошуках подарунка - це його марнотратство? Користуйтеся послугами подарункового сервісу "ПРОСТО ТАК". Готуємо подарункові набори на замовлення для дорослих і дітей. Наш сайт: http://prostotak.com.ua

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.