На головну сторінку » Свята » День народження » Оригінальний подарунок для чоловіка або хлопця – скретч-карти на День народження

Оригінальний подарунок для чоловіка або хлопця – скретч-карти на День народження

Оригінальний подарунок для чоловіка або хлопця – скретч-карти на День народження

Оригінальний подарунок для чоловіка або хлопця – скретч-карти на День народження або чекова книжка бажань (зробимо під замовлення) – це ідея неймовірно свіжа і оригінальна !!!!! У багатьох крутилися в голові подібні думки: “Що можна подарувати чоловікові або хлопцю на День народження … щось не матеріальне, а який-небудь вчинок, дія або ще щось ще. Але не знала як все це піднести.” Ми приготували для вас набір вчинків, дій, які ви зможете подарувати своєму коханому на День народження.

Ідея народилася ось як (підслухав в інтернеті): Одного разу я у чоловіка запитала, що він хоче на день народження. Він відповів, що ніяких подарунків йому не потрібно, краще б відпустила його з пацанами в баню, та ще й пивка б хорошого прикупила і не бурчала, коли він прийде в 2 ночі після цієї лазні :)))) Я посміялася тоді, погодилася, але коли настав день народження, я не змогла все це піднести красиво, щоб це виглядало як подарунок. Але ми зробили це! І пішли далі! Ми робимо купони на scratch-картах розміром 70х50 мм (як візитка), Скретч карти – карти зі скретч-смугою, яку необхідно стерти, щоб побачити інформацію, бажання або дію.

Купуйте купони виду скретч і даруйте вчинки, передбачаючи бажання улюблених чоловіків або хлопців.

Той, хто отримує такий купон – карту в подарунок вправі скористатися ним у будь-який час в обумовлені вами терміни, наприклад в будь-який час протягом наступного місяця або року.

Головна ідея такого подарунка – це факт того, що ми даруємо коханому право на виконання його бажання. Вибирайте те, що йому сподобається, один або кілька і даруєте вчинки!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.