На головну сторінку » Подарунковий сервіс » Коробка для подарунка з декором

Коробка для подарунка з декором

Коробка для подарков чемодан "Газета" с декором
Коробка для подарков чемодан “Газета” с декором

Коробка для подарунка з декором

Коли ми готуємо подарункові набори – це ціле мистецтво. Ми хочемо, щоб подарунок тішив не тільки змістом, а й зовнішнім виглядом. Адже зустрічають по одягу і подарунок теж. Ось ми і вирішили познайомити вас одним з видом подарункового декору представленим в нашому подарунковому сервісі – це коробка валіза “ГАЗЕТА” з декором із мила для чоловіка.

Подарункова коробка валіза з декором.

Подарункова коробка валіза вже з тематичним декором – це може бути, наприклад, рибка з кухлем пива(мило ручної роботи), або гірляндою три рибки.  Для цього декору підходить подарункова коробка валіза «Газета» декорована рибкою з мила і кухлем пива теж все із мила ручної роботи та пивним ароматом і декоративний наповнювач дерев’яна стружка (100 грам). Все готово – ПРОСТО покладіть подарунок! Валізи є трьох розмірів: велика (29х22х10см), середня (26,5х19,5х8,5см) і маленька (24х17х7см). Дуже оригінально подарувати валізу подарунків. Навіть якщо це маленький чемоданчик, все одно буде круто!

Готуємо подарункові набори під замовлення.

Отримувати подарунки завжди приємно! Але не завжди достатньо часу як слід підготувати подарунок. Подарунковий сервіс “Просто ТАК” підготує подарунок замість вас. Весь процес з купівлі оформлення і доставку подарунка ми беремо на себе. Вам необхідно лише заповнити форму з побажаннями, щоб зорієнтувати нас на яку вартість і які товари ви б хотіли придбати в якості подарунків. Замовити подарунковий сервіс просто але потрібно ЗАВЧАСНО!

Популярні замовлення

нас знаходять за пошуковими словами: коробка подарункова для чоловіка із декором, декорування подарунків для чоловіків, наповнення подарункових коробок декором, купити подарунковий декор, подарункова коробка для чоловіка чи хлопця, купити подарункову коробку чемодан, 1шт., 1 штука, одну, подарунковий чемодан, валіза подарунків, купити валізу для подарунків, купити валізу в києві, подарунковий сервіс упакування подарунків, упакування для подарунків, круте упакування для подарунка, як упакувати подарунок для хлопця, чоловічі подарунки, круті подарунки, новини декорування, доставка.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.