На головну сторінку » Подарунковий сервіс » Подарунок чоловікові. Доставка по Україні.

Подарунок чоловікові. Доставка по Україні.

Подарунок чоловікові. Доставка по Україні.

     Як приготувати подарунок чоловікові недорогий і дуже хороший – це завдання не з простих, і задаєте ви його собі 1-2 рази на рік мінімум це однозначно. А у вас ще сім’я, діти, робота і, звичайно ж , усім треба подарувати частинку любові, особливо в День народження. Приготувати святковий стіл – це ми не зможемо, а от оформити подарунок для вашого коханого – це завжди будь ласка. Звертайтеся. Раді вам допомогти ЗАВЖДИ! В меню сайта НАБОРИ можете підібрати, що ми вже готували, як правило, більшість наборів є у наявності. Якщо нічого на вас не подивилося 🙂 і ви маєте 1-2 тижні до свята, замовляйте послуги подарункового сервісу по складанню індивідуального набору.

Подарунок чоловікові на День народження.  🙂 Ми дійсно готуємо подарункові набори на замовлення вже більше 2х років. Немає у вас часу бігати по магазинах, або чекати кур’єра протягом необмеженого часу, залишайте нам замовлення на послуги подарункового сервісу з придбання подарункового набору і все ми зробимо за вас. Можете самі підібрати подарунки і залишити нам посилання на них, якщо зовсім ніколи – просто напишіть, що ви бажаєте бачити в подарунковій коробці і ми самі пошукаємо кращі варіанти за найкращою ціною.

     Любити не заборонено, жертвувати собою заради коханого – тільки у виняткових ситуаціях! Ми розповімо вам про те, чого ніколи і ні за яких обставин не потрібно робити для чоловіка, якщо у ваших планах залишитися з ним надовго і бути нескінченно щасливою дружиною, жінкою і мамою.
Не можна, ні в якому разі дарувати дорогі подарунки. Нагадують нам періодично психологи. Пам’ятаєте розповідь О’Генрі «Дари волхвів», де головна героїня продала волосся, щоб купити чоловікові ланцюжок для годинника, а чоловік в свою чергу продав той самий годинник, бажаючи подарувати дружині набір гребенів? Волосся вас обрізати, звичайно, ніхто не змушує, проте подарунки повинні бути все-таки рівноцінними. Не має сенсу дарувати вашому коханому портфель зі шкіри пітона чи того краще – купувати автомобіль, якщо він обдарує вас черговим кухонним комбайном. По-перше, спроба завоювати чоловіка грошима, швидше за все не призведе до успіху, якщо звичайно це справжній чоловік – навпаки, дорогими подарунками ви можете тільки відштовхнути його, особливо якщо він собі такої розкоші дозволити не може. По-друге, якщо вам попався недобросовісний представник сильної статі, любов може перетворитися в використання. Приходьте до нас за подарунковими наборами для чоловіків. Ми придумаємо як їх здивувати, порадувати, а вас позбавити від питання, що подарувати чоловікові на День народження?

Просто зараз маєте можливість замовити подарунковий набір як на фото 1 в 1

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.