На головну сторінку » Що нового? » Оригінальний подарунок

Оригінальний подарунок

Замовте оригінальний подарунок

Подарунковий сервіс “ПРОСТО ТАК” готовий ділитися з вами ідеями оригінальних подарунків просто так.

Сьогодні ми познайомимо вас з одним з наших оригінальних подарунків – це коробка куб

WOWBOX#5в1

ПЕРЕГЛЯНУТИ чи ЗАМОВИТИ

Що таке WOWBOX#5в1? 

Це куб розміром 20Х20Х20см виготовлений з дуже щільного картону. Коробка за конструкцією кришка – дно, АЛЕ, при знятті кришки її боки розлітаються – розпадаються. І завжди від несподіванки з’являється вибухова емоція ВАВ! ВАУ! Тому що потім, те, що бачить щасливий володар  WOWBOX#5в1 – це дійсно вражаюче-оригінально оформлений подарунковий набір, набитий або наповнений, це як вам буде завгодно 🙂 , всілякими подарунками та подаруночками. Власне, ось це чудо і є WOWBOX#5в1

ЧОМУ WOWBOX?
Тому що ідея упаковки типу  #WOWBOX (ВАВ БОКС!)  полягає в емоційному ефекті WOW! Іменинник знімає кришку і ВАВ !!! А BOX – тому, що коробка – КУБ, тут вже точно BOX і не посперечаєшся! Сторони кришки розпадаються і всередині подарунок і на сторонах теж подарунки, декор, фото… та що тільки  забажаєте, те й прикріпимо!  Подарунок може бути БУДЬ-ЯКИМ!

ЧОМУ #5в1?

#5в1 – це остаточний варіант подарункового набору. До цього були  WOWBOX#0, WBOX#4в1

Тут логіка простежується, як де-хто говорить, чисто по-жіночому 🙂 Не намагайтеся зрозуміти. Просто прийміть, як є.

 • WOWBOX#0 це просто коробка без всякої начинки, просто беріть куб та робіть з ним, що забажаєте.
 • WOWBOX#4в1 це коробка з задекорованими чотирма сторонами без подарунка всередині, його ви зможете додати самі.
КУБ КОРОБКА # WOWBOX4в1 складається із:
 1. #ПАТІ – це сторона для фотобутафорій, для веселих фото на довгу пам’ять. Зробимо під замовлення з урахуванням ваших побажань, до цієї сторони кріпиться і святковий декор – прапорці, свічки, кульки, дудочки…. що забажаєте;
 2. #СОЛОДОЩІ – сторона із солодощами. Це може бути подарунковий шоколад або цукерки зі спиртним від PONCO;
 3. #ВІТАННЯ та #МРІЯ – на цій стороні розміщуються: дизайнерська в стилі подарунка, листівка для привітань і, якщо потрібо, кріпимо конвертик з хештегом  #НАМРІЮ;
 4. #ФОТО – це сторона, на якій розміщується фоторозворот для фотографій. Клеїмо куточки, і, в майбутньому, іменинник зможе просто вставити фото з вечірки або Дня народження. Адже такий бокс він точно не викине, і буде зберігати в ньому і фото і святковий декор і спогади і емоції.
 • WOWBOX#5в1 – це коли всі сторони наповнені як  WOWBOX#4в1,  декоровані і посередині ще й подарунок! Оськільки ми крутий подарунковий сервіс із повним спектром подарункових послуг, ми купуємо і подарунки по вашим посиланням, або за вашими побажаннями ХОЧУ!  Бажаєте подарункові послуги під ключ – замовляйте wowbox5в1.

Як використовувати:

 • WOWBOX використовувати треба як подарункову коробку, в першу чергу, для вашого основного подарунка.
 • Потім –  як PARTY BOX (паті бокс). У ньому дійсно багато святкової начинки і декору для свята. Робимо унікальний святковий декор під замовлення, включаючи прапорці розтяжки, ковпачки, дудочки, маски, повітряні кулі, свічки, трубочки і фотобутафоріі.
 • І звичайно ж, WOWBOX буде скарбничкою, в якій завжди буде зберігатися щось важливе і те, що дороге, як пам’ять. Його часто використовують як бокс для зберігання фото і святкового декору.

Нас находять коли шукають: оригінальний подарунок на День народження, подарунок просто так, як зробити оригінальний подарунок для чоловіка, жінки або дитини, як здивувати кохану, улюблену, друга або подругу, як порадувати дівчину, що подарувати татові чи мамі, унікальні і оригінальні подарункові набори, замовити подарунковий набір з доставкою, хто готує подарункові набори, подарунковий набір з солодощами, подарунковий набір з шоколадом, подарунковий набір з сучасними гаджетами, подарунковий набір від колективу на День народження, що подарувати від колективу на День народження.

2 Responses

 1. Друзі та гості нашої спільноти “ПРОСТО ТАК”. Залишайте свої думки та побажання стосовно нашого куба. Пишіть коментарі, рекомендуйте нас друзям у facebook та отримуйте смачні “плюшки” до замовлень.

 2. РЕКОМЕНДУЄМО: ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ – на приготування подарункових наборів протягом року для рідних, друзів, колег … де ви вкажете дату, на яку приготувати вам ПОДАРУНКОВИЙ НАБІР. Ми зателефонуємо вам за 2 тижні до зазначеної дати відправлення і узгодимо з вами подаруночки для стильного подарункового набору

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.