Що подарувати дочці на 10 років

Подарунок дівчині на День народження для фото WOWBOX # 5в1.
Подарунок дівчині на День народження для фото WOWBOX # 5в1.

Вітаємо! Ви – щаслива людина, адже у вас є ДОНЕЧКА, і от-от їй має виповнитися 10 років. Це неймовірне щастя! Вітаємо вас!

Із задоволенням  запропонуємо вам придбати у подарунок для дочки наш неймовірний куб #WOWBOX  Він дійсно неймовірний, тому що має можливість перетворюватися в те, що потрібно його власнику. Так дива трапляються! Пригадуєте “Маленького Принца” Екзюпері? Там якраз саме він отримав коробочку, в якій був його баранець, такий, якого він уявляв для себе. Коробка  куб #WOWBOX5в1 саме така!

 Куб виготовляємо на замовлення з урахуванням інтересів іменинника, його хоббі, уподобань і смаків – він вже неповторний! Він може бути скарбничкою, фото – альбомом, скринькою для дрібничок, хатинкою для ляльки, чи сховищем для секретів або альбомом для дівчинки… та будь чим, в залежності від бажань його власниці.

Подарунок на День народження #WOWBOX5в1 з ФОТО-кубом – це найпопулярніший подарунок в сигменті бюджетного і оригінального подарункового набору на День народження для дівчини, дівчинки, подруги.

Подарунок на День народження #WOWBOX5в1 з ФОТО-кубом  сподобається творчій людині, у якої є улюблені групи, якій подобається збирати про них цікаву інформацію, збирати альбоми, фото улюблених співаків чи акторів, щось записувати, колекціонувати …. ФОТО-КУБ файний подарунок для творчих особистостей та для колекціонерів, поціновувачів прекрасного. Подарунок на День народження # WOWBOX5в1 з ФОТО-кубом не має обмежень у віці.

Склад подарункового набору на фото: #WOWBOX5в1   ручна робота:
1. Стильна коробка упаковка у вигляді куба 20Х20Х20см (Іменна);
2. Святковий декор (прапорці «З Дем народження!»)
3. Подарункові солодощі в асортименті (на фото шоколадний набір «З Днем народження!» – це 20 міні шоколадок з привітаннями)
4. Конвертик – #НАМРІЮ! Дизайнерська листівка.
5. Фото бутафорії для крутих фото і фото-куб для зберігання фото, фото кумирів, хобі, секретів. Куб розгортається і всередині є ще подарунок (можете покласти прикраси, якщо плануєте, надаємо для них коробку-листівку), або ми пропонуємо ароматний і унікальний декор із мила:  із мила тістечко, квітка із мила або ведмедик. 

Розмір коробки: 20Х20Х20см дуже щільний дизайнерський картон.

Готуємо # WOWBOX5в1 на замовлення 2-3 дня, враховуючи ваші побажання, вік іменинниці і її інтереси. Враховуючи те, що дівчатка 10 років уже мають свої сталі уподобання в музиці, моді, кіно, тому саме такий подарунок стане першим в колекції. У нас замовляють кожного року нові куби. Наприклад, дуже популярний куб для шанувальників BTS, ми готуємо його із фото кумирів, альбоми їх пісень на флешці, тощо…

Нас знаходять, коли шукають:  купити подарунок дівчинці 10 років, що подарувати дівчинці 10 років на день народження, що подарувати дівчинці на 10 років, що подарувати сучасної дівчинці 10 років, що подарувати донечці на 10 років, подарунок 10 річній дівчинці, купити подарунок дівчинці 10 років киев, що подарувати однокласниці на 10 років, оригінальний подарунковий набір доньці, подарунок на День народження, незвичайний подарунок на свято, коробка для подарунка, як оригінально упакувати подарунок, купить подарок девочке 10 лет, что подарить девочке 10 лет на день рождение, что подарить девочке на 10 лет, что подарить современной девочке 10 лет, что подарить доченьке на 10 лет, подарок 10 летней девочке, купить подарок девочке 10 лет киев, что подарить однокласснице на 10 лет, оригинальный подарочный набор дочке, подарок на День рождение, необычный подарок на праздник, коробка для подарка, как оригинально упаковать подарок. 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.