На головну сторінку » Подарунковий сервіс » Подарунок дитині на День народження

Подарунок дитині на День народження

Подарунок дитині на День народження

“На жаль, День народження тільки один раз на рік!”- співають герої дитячого мультика Чебурашка та Гена.  Раз на рік 🙁 А свята хочеться набагаточастіше 🙂  Відсвяткувати День народження потрібно, незважаючи ні на що. А з чого починається справжній День народження? Звичайно із подарунка! Так! Для когось подарунок – це радість, а для когось головний біль з постійним питання “ЩО ПОДАРУВАТИ?” Знайомий стан? ОК! Ми вам допоможемо.

  • Ми спрощуємо вам пошуки подарунків. Ми їх самі шукаємо, знаходимо та купуємо. Звичайно, враховуючи ваші побажання стосовно подарунка.
  • Замовити подарунок на день народження дуже просто. Відішліть нам заповнену формочку із вашими побажаннями. От і все!
  • Ми оформимо подарунок дитині на День народження в барвисту велику (а діти люблять все велике, яскраве) коробку. До речі, до упаковки ми підходимо креативно. Наприклад, можемо покласти подарунки цукерки, шоколад, футболки, ролики, іграшки, конструктори, сучасні гаджети, приставки ігрові … що побажаєте в дитячу коробку для іграшок. Круто !!! І корисна річ для дитячої кімнати. Збиратиме туди дрібні деталі від конструкторів або зробить тайничок і подарунок вийшов вражаючий, та ще кульки прив’язати зверху….. 🙂 А як вам іграшка іменна: З  Днем народження Маринка!  А кому не сподобається книга про НОГО в головній ролі! Так! 🙂  Казка про вашого малюка – гарний подарунок!

Замовляйте просто зараз. Такі подарунки ОСОБЛИВІ і потребують часу на їх виготовлення від 3 до 7 днів

[vfb id=11]

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.