На головну сторінку » Що нового? » Подарунок для чоловіка “Настоящему бруталу”.

Подарунок для чоловіка “Настоящему бруталу”.

Ось є ж справжні брутальні чоловіки! Їх дуже небагато серед нас, але вони точно є! Чоловіки з справжньою мужністю,  справжньою брутальністю, тестостеронові хлопці, до яких тягне як магнітом дівчат, жінок різного віку. Саме для них ми приготували подарунковий набір “Справжньому бруталу”.

Наборы мужчинам на день рождения
Наборы мужчинам на день рождения

Заказать

Справжній брутальний чоловік в розумінні справжньої жінки.

Сенс слова «брутальний чоловік» полягає в тому, що під подібним терміном розуміють дійсно справжнього чоловіка, який може завжди постояти за себе і захистить тих, кого він любить. І нехай брутальний чоловік не всім подобається через свого трохи гордовитого гонору, прямолінійності і, найчастіше, вульгарності, близькі люди завжди знають, що він хороша людина, на якого можна покластися в будь-якій ситуації. Його брутальність – це не мінус, а плюс. І, насправді, такі хлопці стають відмінними чоловіками й батьками. Просто, з часом вони стають мудрішими і спокійніше, але сила мужність і шарм залишаються з ними на все життя.

Додаємо крафтові листівочку із текстом:

Справжній брутальний чоловік ніколи не підніме руку на жінку.
Справжній брутальний чоловік знає собі ціну, тому не набиває її собі усіма можливими і неможливими способами.
Справжній брутальний чоловік не намагається бути краще або гірше того, ким є насправді.
Справжнім брутальним чоловікам не чужі почуття, але про них знає лише коло найближчих – обраних.
Справжній брутальний чоловік робить свій вибір і діє відповідно.
Справжній брутальний чоловік хороша людина, на якого можна покластися в будь-якій ситуації

НОВИНКИ:

Раніше люди були начитані, а тепер нагуглені … Нас знаходять, коли гуглять: Набір “Справжньому БРУТАЛУ ” або Набір в деревяній коробці + віскі, камені для віскі і шоколад шоколадки в подарунковому наборі. Брутальні набори для дорослих. Набори із віскі, спиртним, презервативами. Набір із дорослими іграшками.  Подарунок хороший для чоловіка, друга, брата, хлопця, кума. Купити і подарувати камені для віскі. Що таке камені для віскі? Що зараз дарують чоловікам? Ідеї ​​для подарунка чоловікові. Що подарувати колезі по роботі. Що подарувати другу? Купити подарунок “Для Чоловіка”, подарунок для брата. Оригінальний подарунок братові на день народження “Справжньому чоловікові”. Брутальнійсть, брутальний подарунковий набір з сигарами і віскі на день народження, подарунок на день народження для шефа, подарунок для боса, або подарунок на день народження для чоловіка, подарунок для хлопця. Супер подарунок БРАТУ на день народження. Хороший подарунок для справжнього мужика цінителя міцних напоїв, якісних сигар і красивих жінок.