На головну сторінку » Що нового? » Що подарувати татові на День народження?

Що подарувати татові на День народження?

Маєте в думці питання: що подарувати татові на день народження? Пропонуємо звернути увагу на подарунковий набір “Найкращому татові в світі” Такого ви точно йому не дарували. Дуже популярний подарунок для тата. Подарунковий набір в коробці з дерева з красномовними шоколадками для тата – “Найкращому таові в світі”  від компанії “Шокосмайл” і з міні пляшечками елітного спиртного і горішками в коробочках із побажаннями. Міні пляшечки – це можуть бути віскі, коньяк або горілочка. Ми даємо посилання для вибору. Виходить оригінальний подарунковий набір для тата з урахуванням того, що сподобається саме йому. Доповнити набір віскі з шоколадом ігорішками можна подарунком, наприклад, стильним набором стопочок, або аксесуарів з натуральної шкіри: гаманець, ключниця (фото подарунків тут).

Склад набору:

Шоколад із написами: “Тато вміє все на світі!”, “Тато завжди зрозуміє!”, “Тато ніколи не відмовить!”,”Тато – найсильніший чоловік в світі!”, “Тато завжди допоможе!”, “З татом марно сперечатися!”, “Тато завжди поруч!”, “У тата є відповіді на всі питання”, “Тато – це не мама!”…

  • Вид шоколаду: Молочный 33%
  • Вага: 60г (12 шоколадок)
  • Термін придатності: 10 міс

Віскі: 3 міні пляшечки 0,05л

  • віскі Джемесон / Jameson, 40%,
  • віскі Джек Дениелс / Jack Daniels, 40%
  • віскі Баллантайнс Файнест / Ballantine`s Finest, 40%,

Горішки: 2 коробочки по 70г. із написами:

  • кешью “Для мудрості та сили”
  • фундук “Для активного довголіття “

Шоколад Toblerone: 100г.

Коробка чемодан:

  • Размір коробки чемодана із дерева:  (ДхШхГ) 25х17х10см
  • декор стружка із дерева, тіш’ю, рафія, шпагат

Новинки

Раніше люди були начитані, а тепер нагуглені. Нас знаходять, коли гуглять:  шоколадки, віскі, горішки в подарункових наборах на замовлення. Набір із шоколадом. Подарунок на день народженя для колеги, співробітника. Недорогий призент. Купити подарунок чоловіку. Якщо додати шоколадки:  “Для Чоловіка”, шоколадки подарунок “Ідеального босу”, шоколадки подарунок “Найкращий татові в мире”, або шоколадки подарунок на день народження “Справжня чоловікові”, відразу ж “Заначка” стає універсальним подарунковим набором на день народження для тата, подарунок на день народження для шефа, подарунок для боса, або подарунок на день народження для чоловіка, подарунок для хлопця. Купить подарок “Для чоловіка”, подарок “Идеальному босу”, подарок “Найкращому татові у світі”, или подарок на день рождения “Справжньому чоловікові”, сразу же “Заначка” становится универсальным подарочным набором на день рождения для папы, подарок на день рождения для шефа, подарок для боса, или подарок на день рождения для мужа, подарок для парня.