На головну сторінку » Що нового? » Подарунок на день закоханих 14 лютого

Подарунок на день закоханих 14 лютого

Такий світ прекрасний! Так все посміхається навколо та обіймає тебе!!!!!…Всім відомий цей неймовірний стан – закоханість! Якщо ні, то вам заздрять усі, хто це відчував – (бо у вас все ще попереду), та бажають поринути в такий стан знову і знову! В цей час ти всемогутній! Якщо ти чоловік (юнак) – ти найсильніший, найрозумніший! Впевнений та неперевершений! Якщо ти жінка (дівчина) – ти найкраща! Весь світ для тебе! Так, зовсім неважливо, що в тебе ластовиння на обличчі, чи не такі вже й стрункі та довгі ноги…в цей час ти розумієш – ти найкраща! Тебе кохають! Не просто сприймають з недоліками, які тобі постійно лізли в очі, а, навіть, кохають! І ти вже й сама не помічаєш ні в собі, ні в своєму коханому недоліків! Ви ідеальні! Ви закохані!

Подарунки коханим

Подарунок для коханої людини

Серце “Кохаю тебе, тому що…”

 • Пазл із вашою фотографією. ВАЖЛИВО! Фото приклад на сайті створено з фото, яке було у відкритому доступі до інтернету. Ваші фото ми не викладатимемо в інтернет. Дотримуємося конфіденційності.)
 • 30 причин чому я тебе люблю будь-якою мовою. Оберіть нижче. (друкуємо ваші потаємні причини в записочки. Надамо список причин для редагування. Зможете змінити, якщо вас не влаштовує.)
 • Мило в асортименті (Ведмедик Тедді або квітка троянди, або серце)
 • Упаковка коробка серце розміром: (ДхШхГ): 19,5х18х5см
 • Декор: дерев’яна стружка, рафія

Готуємо на замовлення 1-3 дні

Список причин ми висилаємо на узгодження, і зможете, якщо вас щось не влаштовує, замінити на свої. Друкуємо на лазерному принтері. Перев’язуємо причини червоною рафією. Рафія – рослина роду пальмових. Натуральне волокно дуже символічне в подарунку. Справжнє як ваше кохання.

Серце “Коханій” з чашкою латте хамелеон

Подарунок для коханої людини

Серце “Коханій”

Склад подарункового набору:

 • Чашка BIG латте велика 480мл із вашим принтом, текстом фото або картинкою. Дуже стильний корисний аксесуар.   В наявності є чашки хамелеон. (Див. відео нижче) При нагріванні кристали емалевого покриття стають прозорими і чашка відповідно стає білою на час нагрівання. Готові чашки із нанесеним зображенням мити вручну.
 • Шоколадки «7 сторін моєї любові». Очень вкусный черный шоколад с нежной трюфельной начинкой. В каждой шоколадке добрые слова адресованы вашему любимому человеку на украинском языке. Например: «Від однієї твоєї посмішки зникає весь мій смуток», «Ти завжди радуєш мене просто тим, що ти є», «Немає нічого солодшого твоїх поцілунків», «Твоє щастя найважливіше для мене»и многие другие. Все могут адресоваться, как для «него», так и для «нее». Разновидность-более 100 штук. И в каждом наборе свое уникальное многообразие шоколадок. Поэтому не сомневайтесь, что такой сладкий подарок сможет доказать Вашему любимому человеку значимость отношений между Вами.
 • Свічник із зрізу дерева. Натуральний, приємний на дотик.
 • Коробка серце розміром: (ДхШхГ) 25х23х11 см
 • Декор: троянди із мила, дерев’яна стружка, рафія, шпагат.
Подарунок коханій людині коробка серце "Кохаю тебе тому що… "

Серце крафт “Кохаю тебе тому що…” з фото шоколадками

 • Шоколадки з вашими фото на фото папері  – 12шт. (фото для шоколадок надішлете нам після оформлення замовлення.) ВАЖЛИВО! Фото приклад на сайті створений із фото у відкритому доступі в інтернеті. Ваші фото ми не будемо виставляти в інтернеті. Зберігаємо конфіденційність. )
 • 30 причин  чому я тебе кохаю. (Друкуємо ваші причини, або надамо вам вже підготовлені папірці, якщо бажаєте написати причини власноруч. Погодимо після оформлення замовлення.)
 • Мило в асортименті (Ведмедик Тедді, квіточка або сердечко)
 • Упакування коробка сердце розміром:  (ДхШхГ): 19,5х18х5см (напис на сердечку готуємо на замовлення. Напишемо, що забажаєте)Матеріал коробки: МДФ
 • Декор: дерев’яна стружка, рафія.

На замовлення 1-3 дні 

Список причин ми надсилаємо на погодження, зможете, якщо вас щось не влаштовує, замінити на свої. Друкуємо на лазерному принтері. Перев’язуємо причини червоною рафією. Рафія – рослина роду пальмових. Натуральне волокно дуже символічне в подарунку. Справжнє як ваше кохання.

Коробка куб із причинами кохання та шоколадом

Фото куб із серцем

Готуємо набори із вашими причинами кохання. Короткими фразами торкніться душі коханої людини, подякуйте, що вона поряд і отримайте взаємність – це те до чого ви прагнете. Чи не так?

101 причина любові в червоній коробці серце Ukraina

Набори із причинами кохання

Готуємо набори із вашими причинами кохання. Короткими фразами торкніться душі коханої людини, подякуйте, що вона поряд і отримайте взаємність – це те до чого ви прагнете. Чи не так?

Мило Love is ручної роботи (handmade) з вашими іменами

Мило подарункове Love is…

З цим товаром замовляють: шоколад LOVE is… Набір LOVE is…
готуємо на замовлення 3 – 5 днів

 • ціна потребує уточнення, тому може бути трішки змінена після замовлення
 • Мило ручної роботи Love is з вашими іменами унікальний подарунок для коханої людини
Подарункове мило бутони і макаруни в коробці серце

Набір із мила в коробці серце “Ти-ніжність!”

готуємо на замовлення від 3 до 5 днів

Подарочный набор из мыла МИШКА ТЕДДИ и кубики (имя)

Набір із мила з іменем та ведмедиком Теді

Ім’я бажано невеличке на 3-4 літери

Готуємо на замовлення від 3 до 5днів

В наші часи досі тривають наукові дискусії, щодо основних причин виникнення закоханості. Здебільшого, вчені приходять до того, що вона виникає і відбувається під впливом дуже багатьох чинників та факторів. Дослідження цих факторів охоплюють різні дисципліни, такі як біологія, психологія і соціологія тощо.

Тим не менш, науковці виявили, що такими можуть бути деякі фактори, які сприяють виникненню закоханості. Серед них:

Закоханість, зазвичай, також викликає зміни в організмі людини, з метою інстинктивно зблизити дві людини. І у чоловіків і у жінок відбуваються деякі зміни рівнів гормонів, що викликають позитивні емоції у разі взаємності закоханості і негативні в разі нерозділеності. Так чи інакше ми прагнемо кохати, і якщо кохаємо, то стаємо надзвичайні! Кохання окриляє, кажуть… так воно змінює людину. Тож в такий день як 14 лютого, день Святого Валентина, не забудьте привітати своє кохання, навіть, якщо воно вже не таке сильне, як раніше, але будьте вдячні, що воно у вас було. Хто знає, можливо, замовивши у нас подарункову коробку з подарунками на ваш смак, ви розбурхаєте своє кохання, дасте йому новий подих, а хто палає зараз – тим паче, такий шанс не можна прогавити та не сказати зайвий раз – я кохаю тебе!

Нас знаходять закохані, що підшуковують подарунки на 14 лютого: Подарунки, подарунок на 14 февраля.Подаркі в день закоханих або солодкі подарунки на 14 лютого для дівчини.

Что подарить любимому на день святого Валентина. Недорогой подарок надень святого Валентина.Подарки для влюбленных купить Украина. Подарокдевушкенадень св Валентина Причини кохання замовити. Оригінальні вітання. Купити валентинку. Друк на чашках причин кохання.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.