Замовити подарунок

Замовити подарунок з доставкою.
Подарунковий сервіс “Просто ТАК”. Замовити подарунок від  А до Я

Вирішили замовити подарунок? Правильне рішення. Не втрачайте свій час, довірте усі хлопоти нашому подарунковому сервісу “ПРОСТО ТАК”. У нас ви легко зможете замовити подарунок для коханого чоловіка чи для улюбленої жінки, подарункові набори для дітей, замовити подарунок для подруги чи для друга.

Як часто ви купуєте подарунки в інтернет магазинах? Парфуми, косметику, предмети гігієни, іграшки, гаджети, одяг, аксесуари… тощо все, що тільки можна собі уявити. Статистика говорить, що ви купуєте найчастіше модний одяг, взуття, аксесуари, косметику і парфумерію, ноутбуки та десктопи, MP3, DVD і Blue-ray плеєри, стільникові телефони та аксесуари до них, аксесуари до авто та ін. За статистикою дві третини українських інтернет-користувачів хоч раз вдавалися до послуг онлайн-магазинів. Найчастіше українці купують в Інтернеті книги. На другому місці – мобільні телефони та аксесуари до них. Далі – комплектуючі для ПК і побутову техніку. Чверть всіх покупців використовують онлайн-магазини для придбання подарунків.

Купуючи подарунок в інтернеті ви втрачаєте:
  1. Ви втрачаєте час на пошуки подарунка. Сьогодні сайтів, які пропонують подарунки занадто багато.
  2. Ви втрачаєте час чекаючи кур’єра. Інколи, ще й сплачуєте пеню йому за затримку… що поробиш – затори.
  3. Ви втрачаєте час на гарне упакування подарунка. А час – це найдорожче, що у вас є!
  4. ТА ГОЛОВНЕ! Ви втрачаєте момент несподіванки! Адже ви купували подарунок коханій, коханому чи дитині, а вона (він) в цей час була дома та отримала його…. Де свято? Де радість? Де несподіванка, коли там ще й цінник стоїть? Це вже не подарунок, погодьтеся.

Справжній подарунок має мати красиве оформлення, що збільшує емоційно естетичне сприйняття подарунка.  Даруючи подарунок в подарунковій коробці, ви проявляєте повагу не тільки до людини, якій даруєте подарунок, але й до себе. Психологічний стан, при врученні подарунка, не менш важлива складова, а якщо ви замовите подарункову дизайнерську коробку, вам буде чим пишатися і за подарунок, і за  упакування, і за себе. Тож користуйтеся нашим подарунковим сервісом, не вагаючись, просто так і просто зараз. З подарунковим сервісом “Просто ТАК” купувати подарунки в інтернеті стане набагато легше та приємніше і ви уникните вище перерахованих втрат. 

Подарунковий сервіс “Просто так”  створений для вас!

Переваги та зручність нашого подарункового сервісу:
  • Ми підберемо подарунок, з урахуванням ваших побажань
  • Ми купимо його, де б він не знаходився
  • Ми гарно його упакуємо в коробку ручної роботи, дерев’яну упаковку або фірмову. Яку забажаєте!
  • Доставимо в зручне для вас час
  • Ви придбаєте відмінний настрій і ГОЛОВНЕ – бажання дарувати подарунки не тільки з нагоди, а й просто так!
  • Ми не обмежуємо вас подарунками на нашому сайті, ви можете підібрати подарунок на будь-якому сайті, а нам дати тільки посилання на нього. Замовити подарунок в “просто так” – це так просто!

Ми не обмежуємо вас подарунками на нашому сайті, ви можете підібрати подарунок на будь-якому сайті, а нам дати тільки посилання на нього. Ми придбаємо, оформимо в подарункову коробку та надішлемо вам. Даруйте просто! Замовити подарунок в “Просто ТАК” – це так просто!

 – це вже наш клопіт 🙂 

Не втрачайте час марно! Зверніться до нашого подарункового сервісу. Ми знаємо подарунковий ринок, ми знаємо ціни, ми знаємо де найкраще купувати. Ми вирішимо вашу проблему. Ми придбаємо подарунок, красиво упакуємо та відправимо вам у найзручніший для вас час.

Нас знаходять за пошуковими словами: замовити подарунок на День народження, подарунок для коханої, подарунок для хлопця, подарунок для чоловіка, подарунок для дитини, подарунок на іменини, подарунок на свято, подарунок на День закоханих, подарунок на 8 березня, подарунок на Новий рік, лист від Діда Мороза, лист від Святого Миколая, подарунок на Хрестини,подарунок на Миколая, поадрунковий набір, недорогі та цікаві подарункові набори в Україні, подарунковий сервіс в Києві.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.