Моделі коробок із фанери

У нас ви маєте можливість замовити будь які моделі коробок із фанери. Коробка пенал на одну пляшку, коробка пенал на два чи на три відділення. Коробка кришка із фанери будь-якого розміру. Коробки із фанери будь-якої форми:

Коробки різної тематики та написами, коробки із гравіюванням на кришці

Наносимо на кришку кольорові малюнки та тексти методом гравіювання. Вирізаємо топери підписи на коробки.  На сайті представлені наші роботи. Переглянути та замовити можна перейшовши за посиланням “Асортимент упакування для подарункових боксів”


Коробки для подарунків чоловікам "Запаска справжнього чоловіка"

Коробка “Запаска справжнього чоловіка” діаметром 20 та 30 см.

Коробки із дерева для упаковування подарунків

Коробки для подарунків вчителям

Коробки для подарунків із фанери

Коробки для подарунків із фанери

“З Днем захисника України”

Коробки для подарунків на Новий рік

Коробки для подарунків із фанери

різних форм:

  • цифри
  • ведмедики
  • будиночки
  • літачки
  • танки
  • шкарпетки

Коробки серця із фанери різних розмірів та кольорів

До чого потрібно бути готовим, коли замовляєте щось унікальне та індивідуальне?

  1. По перше – терміни на виготовлення коробок із фанери збільшені, впорівняні із тими, які встановлені для виготовлення вже готових моделей, оскільки витрачається час на розробку нової моделі, погодження нового макету та виготовлення тестового бокса. Чим більше змін – тим більше часу витрачає майстер на приготування.
  2. По друге – індивідуальні замовлення оплачуються в 100% вартості наперед, ще до виготовлення, та й надодаток до вартості іде вартість макету. Хоча, іноді готують макети у подарунок, коли замовлення оптове від 10 коробок і більше.
  3. По третє – це кольори. Навіть, чисті кольори такі як червоний, синій та зелений мають відтінки, в залежності від виробника, а що вже говорити про рожевий, пурпуровий, оливовий, кава із молоком… тощо. Тут можуть бути теж несподіванки  Тому кольори коробок із фанери, зазвичай, замовляють червоного, білого, чорного, або ж коричневого кольору. Рідше – зеленого, синього та помаранчевого. Обираючи колір коробки, уявіть, які кольори будуть всередині, тобто кольори подарунків. Все має бути злагодженим, гармонійним!