Подарунковий сервіс “Просто ТАК” – це повний спектр подарункових послуг з підбору та складанню подарункового набору для жінки, дівчини, дівчинки, дочки, мами, бабусі. Коробка з подарунками для НЕЇ – неповторної однієї! Ми готуємо подарункові набори для жінок та дівчат з індивідуальним наповненням.

Вся прекрасна половина людства потребує любові і поваги, яку легко проявити та підкреслити за допомогою подарунка. Буде це подарунок з нагоди або просто так – вирішувати вам. У нас ви можете замовити подарунок, вказавши дату доставки.
Ми пропонуємо наповнювати подарункову коробку найрізноманітнішими подарунками. Це можуть бути косметичні набори органічної продукції + солодощі (можемо покласти і солодощі без цукру), різноманітна біжутерія, яка представлена ​​в одному екземплярі (є у нас і такі). М’які іграшки ручної роботи – особливо потішать жінок. Банальні подарунки, які практичні і необхідні в побуті, ми перетворюємо в супер красиві. Всі секрети нашого сервісу розкривати не будемо. Просто замовляйте і переконуйтеся самі. Ми купуємо подарунки в інтернет магазинах. Ви можете самі підібрати подарунки та залишити нам посилання для їх придбання, або довіритися нам. Спробуйте просто зараз і подарунковий сервіс “Просто ТАК” стане вашим найкращим помічником у приготуванні подарунків.

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРВІС “ПРОСТО ТАК”

  • Ви хочете почути: такий подарунок я ще не отримувала !!! Тоді замовляйте просто зараз. Нам потрібен час зробити все в найкращому вигляді!
  • При оформленні замовлення можете вказати бажану колірну гамму подарунка Або ми все з'ясуємо в телефонному режимі :)
  • Доставка Новою Поштою або кур'єром Можлива доставка і Укрпоштою
  • Для киян працює послуга доставки букетів. Послуга дійсна при замовленні коробки із подарунками
  • Натисніть кнопку "Замовити коробку з подарунками для НЕЇ" та виберіть чим її наповнити. Кожне замовлення ІНДИВІДУАЛЬНЕ