Подарунковий сервіс “Просто ТАК” – це повний спектр подарункових послуг з підбору та складанню подарункового набору для жінки, дівчини, дівчинки, дочки, мами, бабусі. Коробка з подарунками для НЕЇ – неповторної однієї! Ми готуємо подарункові набори для жінок та дівчат з індивідуальним наповненням.

Вся прекрасна половина людства потребує любові і поваги, яку легко проявити та підкреслити за допомогою подарунка. Буде це подарунок з нагоди або просто так – вирішувати вам. У нас ви можете замовити подарунок, вказавши дату доставки.
Ми пропонуємо наповнювати подарункову коробку найрізноманітнішими подарунками. Це можуть бути косметичні набори органічної продукції + солодощі (можемо покласти і солодощі без цукру), різноманітна біжутерія, яка представлена ​​в одному екземплярі (є у нас і такі). М’які іграшки ручної роботи – особливо потішать жінок. Банальні подарунки, які практичні і необхідні в побуті, ми перетворюємо в супер красиві. Всі секрети нашого сервісу розкривати не будемо. Просто замовляйте і переконуйтеся самі. Ми купуємо подарунки в інтернет магазинах. Ви можете самі підібрати подарунки та залишити нам посилання для їх придбання, або довіритися нам. Спробуйте просто зараз і подарунковий сервіс “Просто ТАК” стане вашим найкращим помічником у приготуванні подарунків.

Набір Hygge box №1

Набір Hygge box №1

Подарунок для дівчини, кращої подружки має бути в рожевих тонах? А ось і ні. Він повинен бути душевним, романтичним обов’язково щось має бути в ньому смачненьке і трішечки практичним. У цьому весь наш Hygge box №1

 маленька книга «Хюгге», як жити добре. Світовий бестселер 
– чашечка з ложечкою, на якій напишіть своє послання маркером  Керамічна чашка з кришкою з дерева Starbucks – стильний і найпопулярніший аксесуар на кожен день.
– кава зерно або мелена на ваш вибір або чай фруктовий для твого Хюгге «Смак справжніх почуттів з ароматом спогадів»
 турботливі носочки «Зігрій свої ніжки». Можемо, якщо хочете, замінити веселі даємо фото для вибору.
 смаколики для твого Хюгге; (Шоколад 7 сторін моєї любові) або печиво домашнє.
– маніфест Хюгге
– і важливий атрибут твого Хюгге справжня воскова свічка, полум’я якої на 2-3 години довше горить з цього бджолиного воску має відповідний неповторний аромат.
Душевний подарунок 

Подарок для девушки

Набір в дерев’яній валізі Hygge box 

Подарунок для дівчини, найкращій подружці має бути в рожевих тонах? А ось і ні. Синій колір символізує вірність, людську праведність, довір’я та безкінечність. Замовляйте просто, даруйте легко! Склад подарункового боксу:

– маленька книга «Хюгге», як жити добре. Світовий бестселер 
– чашечка із ложечкою на фото. Але маємо ще крутіші чашечки Starbucks, на яких напишете своє послання маркером 
 кава зерно чи мелена на ваш вибір або чай фруктовий для твого Хюгге «Смак справжніх почуттів із ароматом спогадів»
– турботливі шкарпетки «Зігрій свої ніжки». Можемо, якщо бажаєте, замінити на веселі  даємо фото для вибору.
– смаколики для твого Хюгге; ( шоколад 7 сторін моєї любові) або печево домашнє.
– маніфест Хюгге
– і важливий атрибут твого Хюгге справжня воскова свічка, полум’я якої на 2-3 години довше горить із справжнього бджолиного воску має відповідний неповторний аромат.
Душевний подарунок.

  • Бажаєте почути: такий подарунок я ще не отримувала !!! Тоді замовляйте просто зараз. Нам потрібен час зробити все в найкращому вигляді!
  • При оформленні замовлення можете вказати бажану колірну гамму подарунка Або ми все з'ясуємо в телефонному режимі :)
  • Доставка Новою Поштою або кур'єром Можлива доставка і Укрпоштою
  • Для киян працює послуга доставки букетів. Послуга дійсна при замовленні коробки із подарунками
  • Натисніть кнопку "Замовити коробку з подарунками для НЕЇ" та виберіть чим її наповнити. Кожне замовлення ІНДИВІДУАЛЬНЕ
Comments are closed.